Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
3-16
Окончено
Kasper Ellerton
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:34
Tommy Goodlet De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-15
Окончено
George D'Mello
Coringa Jiu-Jitsu
Alex Daniels GFTeam Australia Won by Submission - 03:44
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
Окончено
Caitlin Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Walkover
Kiara Swinbourne Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
Окончено
Callum Thom
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Walkover
Ryan Djamil BRAVOS BJJ
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
25
Окончено
Samantha Smith
De Been 100% Jiu Jitsu
Amy Teo De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 06:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
2-24
Окончено
Jay Webb
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Koby Stafford Australian Elite Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-20
Окончено
Connor Hawkins
Will Machado - Comp Team
Jet Barker De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
Окончено
Brock Mitchell
Mitchel Badger Coringa Jiu-Jitsu Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-25
Окончено
Shaun Cheney
Mach One
Oliver Cox GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
2-25
Окончено
Joshua Buck
Won by points - 04:00
Bailey Miller Mach One
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
1-17
Окончено
Oscar Johnson
GFTeam Australia
Jahna Te Aute GOIOERE BJJ TEAM Won by points - 04:00
Juvenile Girls Absolute Gi / White / Juvenile 2
(Sunday)
28
Окончено
Sheridan Cresswell
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:09
Seraphene Arena Coringa Jiu-Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-18
Окончено
Charlotte Thomson
Coringa Jiu-Jitsu
Georgina De Kort BRAVOS BJJ Won by points - 04:00
Female Gi / Blue / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
31
Окончено
Chloe Websdane
De Been 100% Jiu Jitsu
Emma Lloyd Mach One Won by Submission - 02:10
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
1-18
Окончено
Nenad Tasev
Won by points - 04:00
Archibald Darlow Coringa Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
Окончено
Paul Hodges
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Walkover
Deegan Jurgens Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-27
Окончено
Tristan Gorey
Costa Academy
Won by points - 05:00
Duan Duvenhage De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / Blue / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Sunday)
33
Окончено
Kathy Stewart
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 04:12
Christine Hale De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
2-26
Окончено
Zackary Buck
Won by points - 04:00
Bailey Miller Mach One
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-21
Окончено
Dylan Barwise
The Arena MMA
Won by points - 04:00
Talha Ghezlou Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
4-23
Окончено
Mia Kuttner
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 00:58
Jayelle Haerewa
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
26
Окончено
Te Ana Goeree
Mach One
Won by Submission - 05:17
Amy Teo De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
3-24
Окончено
Sonny Fannon
GFTeam Australia
Hayden Sinclair De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 00:23
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
1-21
Окончено
Daniel Nell
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 03:14
Gabriel McAlinden GFTeam Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-28
Окончено
Jayden MacDonald
Saltwater Jiu-Jitsu
Won by Submission - 02:42
Kahlani Terito Hewison De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
3-19
Окончено
Evie Moore
Coringa Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Georgina De Kort BRAVOS BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
1-19
Окончено
Darcy Narrier
Coringa Jiu-Jitsu
Won by Submission - 03:59
Archibald Darlow Coringa Jiu-Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
2-29
Окончено
Lachlan Donaldson
BRAVOS BJJ
Won by Submission - 01:43
Daniel Antonio Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
4-26
Окончено
Oliver Cox
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Declan Duffy Evolution BJJ Won by Submission - 03:47
Juvenile Girls Absolute Gi / White / Juvenile 2
(Sunday)
29
Окончено
Airlie Gilbert
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 04:28
Sheridan Cresswell De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-22
Окончено
Connor Hawkins
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 00:42
Talha Ghezlou Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -52.5 kg
(Sunday)