Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-5
Färdig
Ruree Lee
AXIS
Vann på poäng - 04:00
Victoria Middleton CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-5
Färdig
Zac Hooper
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 03:30
Blake Deegan Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-5
Färdig
Adelaide Southam
Galeb Brothers BJJ
Natalia Lowe Gracie Barra Burleigh Heads Vann på poäng - 02:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-9
Färdig
Chace Sims
LEGACY
Cody Pocock Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på poäng - 04:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-4
Färdig
Adnan Khan
NOKE MARTAL ARTS
Brent Coglan Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-3
Färdig
Nathan Balshaw
LEGACY
Jake Trindall Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på Submission - 02:47
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-6
Färdig
Lex Williams
Cadoo Martial Arts
Adelaide Southam Galeb Brothers BJJ Vann på poäng - 02:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-8
Färdig
Nick Duncan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Dean Middleton CAZA BJJ Australia Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Brown / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-6
Färdig
Franco Alva
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 08:00
PAULO LIMA Galeb Brothers BJJ
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
8-8
Färdig
Matilda Iivonen
SJJA Team
Vann på Submission - 00:14
Helena Levy Checkmat HQ
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-7
Färdig
Jaxon Kusturin
LEGACY
Vann på poäng - 04:00
Ruree Lee AXIS
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-7
Färdig
Natalia Lowe
Gracie Barra Burleigh Heads
Vann på poäng - 02:00
Adelaide Southam Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-5
Färdig
Harley Bressler
Vann på Submission - 04:38
Sean Dixon Cia Paulista Australia
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-6
Färdig
Ben Salm
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Zac Hooper SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 05:53
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
8-9
Färdig
Caesar Bilek
Galeb Brothers BJJ
Matilda Iivonen SJJA Team Vann på Submission - 00:13
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
2-2
Färdig
Mitchell Yeo
Galeb Brothers BJJ
Vann på Submission - 02:21
Nikita Laptsevich Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-5
Färdig
Michael Moss
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på Submission - 05:38
Campbell Handy Cia Paulista Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-10
Färdig
Kiara Young
Gracie Barra Burleigh Heads
Leilani Grimsey Vann på Submission - 00:50
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-5
Färdig
Jake Trindall
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Michael Tobin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 08:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-2
Färdig
Shannon Sullavan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jeffrey Musundire Gracie Barra (Brazil) Vann på poäng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-4
Färdig
Hugh Boyd
Absolute MMA
Vann på poäng - 06:00
Rhett Wilson CAZA BJJ Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-12
Färdig
Henry Cruickshank
Leilani Grimsey Vann på Submission - 01:16
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-9
Färdig
Samuel Howard-Clarke
CAZA BJJ Australia
Vann på poäng - 05:00
Nick Duncan SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-11
Färdig
Liam Lombard
Base Gracie Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Vincent Lloyd MYBJJ TEAM
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
2-3
Färdig
Dean Hawes
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Nikita Laptsevich Fight Club Jiu Jitsu Australia Vann på poäng - 05:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
5-1
Färdig
ISAIAH LAZARO
Gracie Barra Sydney
Vann på Submission - 01:44
Unknown User SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-11
Färdig
Kohki Nakamura
AXIS
Vann på Submission - 02:00
Piper Simpson Cadoo Martial Arts
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-7
Färdig
Brent Coglan
Vann på Submission - 02:21
Harley Bressler
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-8
Färdig
Steve Ware
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på Submission - 00:39
Mark Reid SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
8-15
Färdig
Max Stewart
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 03:00
Holly Death Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-2
Färdig
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Vann på poäng - 06:00
Chris Triantopoulos Immersion MMA
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-8
Färdig
Noah Asman
ALLIANCE
Vann på poäng - 04:00
Jaxon Kusturin LEGACY