Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-7
Färdig
Victor Donatelli
Flow Martial Arts Coolangatta
Vann på poäng - 07:00
Kalan Callcott Cadoo Martial Arts
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Färdig
Dean Middleton
CAZA BJJ Australia
Samuel Howard-Clarke CAZA BJJ Australia Vann på Walkover - 00:04
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-9
Färdig
Craig Patman
Base Gracie Jiu-Jitsu
Sean Ross Galeb Brothers BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-6
Färdig
Alex Butschies
ATOS Australia
Vann på poäng - 06:00
Dom Western SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-7
Färdig
Diego Queiroz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 03:44
Noriel Bernardo Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-10
Färdig
Harry Mowat
Mackay MMA
Eduardo Lobo Cia Paulista Australia Vann på Submission - 05:31
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-7
Färdig
Michael Moss
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Vann på poäng - 06:00
Alex Butschies ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-10
Färdig
Emily Hill
Gracie Barra (Brazil)
Vann på Submission - 00:49
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-13
Färdig
Kohki Nakamura
AXIS
Vann på poäng - 03:00
Micah Chapple LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-6
Färdig
Jeffrey Musundire
Gracie Barra (Brazil)
Vann via diskvalificering - 00:39
Kimo Smith Mackay MMA
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-6
Färdig
Hugh Boyd
Absolute MMA
Lucas Passos Flow Martial Arts Coolangatta Vann på poäng - 04:16
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
2-4
Färdig
Mitchell Yeo
Galeb Brothers BJJ
Vann på Submission - 01:33
Nikita Laptsevich Fight Club Jiu Jitsu Australia
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Sunday)
4-1
Färdig
Fillip Rubes
Gracie Barra Sydney
Vann på Submission - 02:53
Samuel O'Neill One Purpose BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-13
Färdig
Liam Lombard
Base Gracie Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Arthur Johnstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-10
Färdig
James Talbot
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 02:46
Maicon Affeldt SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-25
Färdig
Frederick Johnstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Tyler Bernardo Will Machado - Comp Team Vann på Submission - 00:46
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
5-3
Färdig
ISAIAH LAZARO
Gracie Barra Sydney
Vann på poäng - 05:00
Anthony Chetty Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-6
Färdig
Ethan Cannon
Just Jiu Jitsu
Vann på poäng - 07:00
JAYDEN BINNIE Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-21
Färdig
Amity Cox
Galeb Brothers BJJ
Vann på Submission - 01:39
Lorenzo Crawford Checkmat HQ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-12
Färdig
Michael Swaine
LEGACY
Vann på poäng - 05:00
Ifan Martin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Färdig
Samuel Holmes
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Diego Queiroz SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Walkover
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-8
Färdig
Chris McMahon
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 05:00
Matthew Wood Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-12
Färdig
Cody Pocock
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Emily Hill Gracie Barra (Brazil) Vann på Submission - 00:15
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-11
Färdig
Michael Kan
One Purpose BJJ
Vann på poäng - 06:00
Bryson Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-14
Färdig
Leilani Grimsey
Kohki Nakamura AXIS Vann på poäng - 03:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-24
Färdig
Ivan Voronoff
MAROCCOLO ACADEMY
Vann på poäng - 06:00
Lucas Costa Santana LEGACY
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
7-18
Färdig
Harper Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Vann på Submission - 03:01
Maximus Ware Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5-9
Färdig
Jayden Kaden
Cadoo Martial Arts
Andre Lima Galeb Brothers BJJ Vann på Submission - 02:01
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-11
Färdig
Sean Ross
Galeb Brothers BJJ
James Talbot Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:56
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-22
Färdig
Hunter Sasikin
SJJA Team
Vann på Submission - 00:18
Aniki Melville Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-8
Färdig
Richard Powell
Kalan Callcott Cadoo Martial Arts Vann på poäng - 07:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-24
Färdig
Sky Taki
LEGACY
Owen Johnson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 01:43