Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-7
Finito
Victor Donatelli
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by points - 07:00
Kalan Callcott Cadoo Martial Arts
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Finito
Dean Middleton
CAZA BJJ Australia
Samuel Howard-Clarke CAZA BJJ Australia Won by Walkover - 00:04
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-9
Finito
Craig Patman
Base Gracie Jiu-Jitsu
Sean Ross Galeb Brothers BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-6
Finito
Alex Butschies
ATOS Australia
Won by points - 06:00
Dom Western SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-7
Finito
Diego Queiroz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 03:44
Noriel Bernardo Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-10
Finito
Harry Mowat
Mackay MMA
Eduardo Lobo Cia Paulista Australia Won by Submission - 05:31
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-7
Finito
Michael Moss
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 06:00
Alex Butschies ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-10
Finito
Emily Hill
Gracie Barra (Brazil)
Won by Submission - 00:49
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-13
Finito
Kohki Nakamura
AXIS
Won by points - 03:00
Micah Chapple LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-6
Finito
Jeffrey Musundire
Gracie Barra (Brazil)
Won by Disqualification (disqualification) - 00:39
Kimo Smith Mackay MMA
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-6
Finito
Hugh Boyd
Absolute MMA
Lucas Passos Flow Martial Arts Coolangatta Won by points - 04:16
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
2-4
Finito
Mitchell Yeo
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 01:33
Nikita Laptsevich Fight Club Jiu Jitsu Australia
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / Above 89,3+ (Ultra heavy)
(Sunday)
4-1
Finito
Fillip Rubes
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 02:53
Samuel O'Neill One Purpose BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-13
Finito
Liam Lombard
Base Gracie Jiu-Jitsu
Won by points - 04:00
Arthur Johnstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-10
Finito
James Talbot
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:46
Maicon Affeldt SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-25
Finito
Frederick Johnstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Tyler Bernardo Will Machado - Comp Team Won by Submission - 00:46
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
5-3
Finito
ISAIAH LAZARO
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Anthony Chetty Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-6
Finito
Ethan Cannon
Just Jiu Jitsu
Won by points - 07:00
JAYDEN BINNIE Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-21
Finito
Amity Cox
Galeb Brothers BJJ
Won by Submission - 01:39
Lorenzo Crawford Checkmat HQ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-12
Finito
Michael Swaine
LEGACY
Won by points - 05:00
Ifan Martin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Finito
Samuel Holmes
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Diego Queiroz SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-8
Finito
Chris McMahon
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 05:00
Matthew Wood Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
7-12
Finito
Cody Pocock
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Emily Hill Gracie Barra (Brazil) Won by Submission - 00:15
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-11
Finito
Michael Kan
One Purpose BJJ
Won by points - 06:00
Bryson Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-14
Finito
Leilani Grimsey
Kohki Nakamura AXIS Won by points - 03:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-24
Finito
Ivan Voronoff
MAROCCOLO ACADEMY
Won by points - 06:00
Lucas Costa Santana LEGACY
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
7-18
Finito
Harper Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 03:01
Maximus Ware Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5-9
Finito
Jayden Kaden
Cadoo Martial Arts
Andre Lima Galeb Brothers BJJ Won by Submission - 02:01
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-11
Finito
Sean Ross
Galeb Brothers BJJ
James Talbot Portal Brazilian Jiu Jitsu Won by Submission - 01:56
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-22
Finito
Hunter Sasikin
SJJA Team
Won by Submission - 00:18
Aniki Melville Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-8
Finito
Richard Powell
Kalan Callcott Cadoo Martial Arts Won by points - 07:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
8-24
Finito
Sky Taki
LEGACY
Owen Johnson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:43