Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
Finito
Jacob Hadwick
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Caesar Bilek Galeb Brothers BJJ Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Finito
Henry Cruickshank
Won by Walkover
Josh Pellicciotti Checkmat HQ
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Finito
Heili Sirvio
SJJA Team
Won by Walkover
Enaj Sadlier SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
Finito
Austin Guljas
LEGACY
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
Finito
Phoenix Brown
Gracie Barra Burleigh Heads
Zavier Teers Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Walkover
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
Finito
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Walkover
Rush Wilson LEGACY
Kids No Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
Finito
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Won by Walkover
Holly Death Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
Finito
Oscar Merlin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Walkover
Rose Bradley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -37.5kg
(Sunday)
Finito
Vincent Lloyd
MYBJJ TEAM
Cody Pocock Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Walkover
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -66.5kg
(Sunday)
Finito
Marco Roberts-Del Castillo
Won by Walkover
William Jubb SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Female / -58.5kg
(Sunday)
Finito
Bianca Liebenberg
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts Won by Walkover
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
2-1
Finito
Nicholas Hadwick
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Alistair McDowall Gracie Barra Noosa Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
3-1
Finito
Nicholas Currell
Cadoo Martial Arts
Dave Kapa SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 05:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-1
Finito
Aska Tindall
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Archie McDowall Gracie Barra Noosa
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile / +65 kg (Heavy)
(Sunday)
6-1
Finito
Tahni Jeynes
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:22
Jane Jacobsen Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-1
Finito
Samuel Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Zachariah McConochie Cadoo Martial Arts Won by Submission - 01:10
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-4
Finito
Blake Deegan
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ben Salm SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-2
Finito
Nicholas Grant
Will Machado - Comp Team
Nathan Balshaw LEGACY Won by points - 08:00
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-3
Finito
Hillary Edmonds
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Javian HEDRICK Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:54
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
5-2
Finito
Anthony Chetty
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 05:00
Lachlan Bird Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-4
Finito
Harrison Bradley
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Jaxon Kusturin LEGACY Won by points - 04:00
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-2
Finito
Zachariah McConochie
Cadoo Martial Arts
Yan Balladi Won by points - 02:00
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-5
Finito
Erik Van Der Kallen
CAZA BJJ Australia
Won by points - 07:00
Sean Macfarlane Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-7
Finito
Linzey Beister
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 05:00
Stephen Melville Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-2
Finito
Aska Tindall
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Noah Asman ALLIANCE Won by points - 01:26
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6-3
Finito
Kimo Smith
Mackay MMA
Won by Submission - 03:44
Christopher Ting Immersion MMA
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-4
Finito
Nick Ebert
De Been 100% Jiu Jitsu
Michael Moss Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 03:06
Male Gi / Brown / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-4
Finito
Callum Lewis
ATOS Australia
Michael Tobin SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 08:00
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
8-4
Finito
Yan Balladi
Won by Submission - 02:00
Miila Sirvio SJJA Team
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
7-6
Finito
Noah Asman
ALLIANCE
Won by Submission - 01:32
Javian HEDRICK Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia