Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-5
Färdig
Hayden Lyon
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på poäng - 05:00
Andrew Carletti Limitless MMA
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -3
Färdig
Darren Maxwell
Immersion MMA
Vann på poäng - 05:00
Tom Graham Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-5
Färdig
Ben Street
Immersion MMA
Vann på Submission - 01:14
Lucas Bird Bayside BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-5
Färdig
Jahan Penny-Dimri
DC AUSTRALIA
Baha'a Fayoumi Grapple Factory Vann på Submission - 04:06
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -5
Färdig
Ronal Murti
Marcelino Freitas BJJ
Sean Love Gracie Elite Australia Vann via diskvalificering - 00:22
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-3
Färdig
Jarrod Holt
Marcelino Freitas BJJ
Vann på poäng - 05:00
Max Morgan Australian Elite Team
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
8 -8
Färdig
Arada Huxley
Appollonya Ioane Gracie Barra Hoppers Crossing Vann på Submission - 03:08
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-4
Färdig
Mackenzie Buchanan
DC AUSTRALIA
Vann på poäng - 05:00
Dyar Jalal Gracie Barra Carlton
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -5
Färdig
Daniel Otley
Immersion MMA
Hayden Kitchin De Been 100% Jiu Jitsu Vann på domslut - 05:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -7
Färdig
Lachlan Still
Immersion MMA
Sean Love Gracie Elite Australia Vann på Submission - 00:53
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
8 -9
Färdig
Nicola Hall
Chave De Ouro
Tegan Hall Team Lead Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -4
Färdig
Corey Niwa
Gracie Barra Burleigh Heads
Jacob Javni Will Machado - Comp Team Vann via diskvalificering - 02:22
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-6
Färdig
Felim Milne
Australian Elite Team
Vann på Submission - 04:17
Stewart Bell Bayside BJJ
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-7
Färdig
Jurnee Sargent
Team Sparta
Vann på Submission - 04:39
Evangelos Mpadogiannis Australian Elite Team
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
6 -6
Färdig
Tasia McLaughlin-Auora
Bayside BJJ
Jacqueline Agius Absolute MMA Vann på Submission - 00:53
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -6
Färdig
Nathan Lawrence
MAROCCOLO ACADEMY
Vann på Submission - 02:08
Darren Glover De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-6
Färdig
Josh Pool
Will Machado - Comp Team
Jordan Topham SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på domslut - 05:00
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7 -6
Färdig
Kris Boler
Gracie Elite Australia
Wayne Ly Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-5
Färdig
Sami Hassoun
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Vann på Submission - 04:32
Brandon Pearson-Hatfield Absolute MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
2-9
Färdig
Baha'a Fayoumi
Grapple Factory
Vann på Submission - 04:03
Azeez Nabulsi Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Färdig
Costan Diamantopoulos
Carlson Gracie Team
Alexandros Antoniadis EQUIPE MESTRE WILSON JIU-JITSU AUSTRALIA Vann på Walkover
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
6 -5
Färdig
Darren Maxwell
Immersion MMA
Vann på Submission - 03:21
Jacob Javni Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-7
Färdig
Cody Robertson
Frontline Australia
Vann på Submission - 02:11
Unknown User High Rollers
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-7
Färdig
Kai Dunn
Absolute MMA
Daniel K Australian Elite Team Vann på Submission - 04:19
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Färdig
Sebastián Aguilante
Carlson Gracie Team
Vann på Walkover - 00:02
Kristien Nell Team Sparta
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
8 -7
Färdig
Sebastian Bouzamayor
CHECKMAT AUSTRALIA
Mouhamad Kreidli NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Vann på Submission - 01:52
Female Gi / White / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -11
Färdig
Stacey Maguire
Will Machado - Comp Team
Liz Del Porto De Souza Arruda BJJ Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
Färdig
Peter Pirona
Frontline Australia
Jared Clarke Will Machado - Comp Team Vann på Walkover
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-8
Färdig
Adam Monkman
Gracie Barra Hoppers Crossing
Danister Serasinghe Australian Elite Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
5 -7
Färdig
Najibullah Saem
Marcelino Freitas BJJ
Vann på poäng - 05:00
Daniel Brekalo Absolute MMA
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
6 -7
Färdig
Stephanie Umbers
Will Machado - Comp Team
Vann på Submission - 02:07
Ellee Beckman Temple Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-6
Färdig
Jarrod Holt
Marcelino Freitas BJJ
Nash Greenwood Fortitude Jiu Jitsu Vann på poäng - 05:00