Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-4
Färdig
HARA ADAMS
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Joshua Farrace GOIOERE BJJ TEAM
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3
Färdig
Kai Miller
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:36
Ky-Mani Galiki Will Machado - Comp Team
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Sunday)
1-2
Färdig
Maya Adams
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på poäng
Aleah Jeffery De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite II (5yrs) / -18 kg
(Sunday)
3-1
Färdig
Queeva Barrett
Coringa Jiu-Jitsu
REVVA AW Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-4
Färdig
Joshua Hodges
De Been 100% Jiu Jitsu
Zechariah Navea Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Vann på Submission - 01:52
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
6
Färdig
Nico Lucev
Will Machado - Comp Team
Orlando Scali Mach One Vann på Submission - 00:42
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-5
Färdig
Chase Harding
De Been 100% Jiu Jitsu
Joseph Johnston GOIOERE BJJ TEAM Vann på Submission - 00:31
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
7
Färdig
Adam Hulley
Will Machado - Comp Team
Raymond Bonner De Been 100% Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:44
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-5
Färdig
Ben De Klerk
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Joshua McAlindon
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-8
Färdig
Jackson Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Oliver Graham-Helwig De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Sunday)
3-5
Färdig
Jax French
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:28
Nigel Bonner De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
4
Färdig
Thomas Cotton
De Been 100% Jiu Jitsu
Ky-Mani Galiki Will Machado - Comp Team Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Sunday)
1-3
Färdig
Alex Jones
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 02:00
Davi Guimaraes GFTeam Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
4-8
Färdig
Brodi Pimlott
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på poäng - 04:00
Cooper Hornblow De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Sunday)
8
Färdig
Lucas Edwards
GOIOERE BJJ TEAM
Vann på poäng - 03:00
Jack Dearle BJJ Cartel
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite II (5yrs) / -18 kg
(Sunday)
3-2
Färdig
Audrey Messenger
De Been 100% Jiu Jitsu
Queeva Barrett Coringa Jiu-Jitsu Vann på poäng - 02:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-6
Färdig
Joshua Farrace
GOIOERE BJJ TEAM
Vann på Submission - 00:11
Chase Harding De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
3-7
Färdig
Miguel Peres
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på poäng - 02:15
Jaxton Britten De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / White / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Sunday)
1-4
Färdig
Zion Galiki
Will Machado - Comp Team
Vann på poäng - 02:00
Saxon Garrad Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
11
Färdig
Jordan Bull
Will Machado - Comp Team
Vann på poäng - 03:00
Diego Machado Coringa Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-6
Färdig
Joshua Hodges
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på poäng - 03:00
Joshua McAlindon
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-9
Färdig
TATUM AW
Oliver Graham-Helwig De Been 100% Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite II (5yrs) / -18 kg
(Sunday)
3-3
Färdig
REVVA AW
Vann på poäng - 02:00
Queeva Barrett Coringa Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
5
Färdig
Sebastian Matambanadzo
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:24
Kai Miller De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
4-9
Färdig
Henrique Peres
De Been 100% Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:33
Odin Jensen GFTeam Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-5
Färdig
Deon Wiese-Papaioannou
GFTeam Australia
Leandro Machado Coringa Jiu-Jitsu Vann på Submission - 01:12
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
2-11
Färdig
Jaime Kercheval
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Isabel Seivwright Coringa Jiu-Jitsu Vann på Submission
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Sunday)
9
Färdig
Kane Bongiorno
GFTeam Australia
Jack Dearle BJJ Cartel Vann på Submission - 00:27
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -22 kg
(Sunday)
3-6
Färdig
Ethan Duncan
Will Machado - Comp Team
Vann på Submission - 01:24
Jax French Coringa Jiu-Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-6
Färdig
Mason Jurgens
Will Machado - Comp Team
Jonah Grey Vann på Submission - 02:47
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
4-7
Färdig
Zechariah Navea
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Ben De Klerk De Been 100% Jiu Jitsu Vann på domslut - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-7
Färdig
HARA ADAMS
Coringa Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 00:44
Joseph Johnston GOIOERE BJJ TEAM