Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
5 -13
Färdig
Sven Kalldin
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Aidan Small ROOTS BJJ Vann via diskvalificering - 01:19
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
2-14
Färdig
Lucas Rosa Dawson
ROOTS BJJ
Tyler Ferguson High Rollers Vann på Submission - 01:43
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
Färdig
Charlie Alexander
Hao Sen Huang SJJA Team Vann på Walkover
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
Färdig
RIZA El Ali
Will Machado - Comp Team
Vann på Walkover
Charlie Alexander
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
3-13
Färdig
Charlie Andronicus
SJJA Team
Vann på Submission - 02:00
Andre Hunter GUIGO jiu jitsu Oceania
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -12
Färdig
Castiel Pose
ROOTS BJJ
Sergio Gomes Loreto Gracie Barra Sydney Vann på Submission - 01:49
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-13
Färdig
Charlie Macallister
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Vann på poäng - 04:00
Tai Marchant GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 36,2 kg
(Sunday)
2-12
Färdig
Alicia Hill
SJJA Team
Arielle Foster Team Perosh MMA Vann på Submission - 00:32
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -16
Färdig
Sebastian Vrtkovski
ROOTS BJJ
Vann på poäng - 04:00
Egor Grachev GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
5 -12
Färdig
Iris Taylor
Gracie Barra St Peters Australia
Yves Sabre Lebdeh Vann på Submission - 00:14
Boys Gi / Mixed Belt / Teen III (15yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
8 -15
Färdig
Luka Opacic
Gracie Barra Wollongong
Vann på Submission - 01:09
Riley Barton SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -15
Färdig
James Sutherland
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:50
Xavier Farmer Gracie Barra Wetherill Park
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
5 -15
Färdig
Tyler-john Lidbury
WOLFLIFE ACADEMY
Takeshi Liu SJJA Team Vann på Submission - 01:45
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
4-11
Färdig
Amelia Park
Life BJJ
Vann på Submission - 02:36
Akira Atizado GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 36,2 kg
(Sunday)
2-13
Färdig
Noa Batha-Levine
Gracie Barra St Peters Australia
Vann på domslut - 03:00
Arielle Foster Team Perosh MMA
Mixed Gender / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
8 -17
Färdig
Maya Ashton
ROOTS BJJ
Zavier Saavedra Vann på Submission - 00:25
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
3-16
Färdig
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Toby Sawert Gracie Barra Bondi Vann på Submission - 02:11
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-15
Färdig
Logan Smith
ROOTS BJJ
Harry Brees Gracie Barra Pymble Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -14
Färdig
Leonardo Fuentes
WOLFLIFE ACADEMY
Vann på Submission - 03:51
Lucas Heald Gracie Barra Wetherill Park
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
5 -14
Färdig
Aidan Small
ROOTS BJJ
Luca Scott SJJA Team Vann på Submission - 00:54
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
8 -13
Färdig
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Vann på poäng - 04:00
Hayden Locklin Ferguson GUIGO jiu jitsu Oceania
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-13
Färdig
Unknown User
Gracie Barra Bondi
Vann på Submission - 04:00
Liam Nicholls
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
3-14
Färdig
Sam Cassaniti
High Rollers
Charlie Andronicus SJJA Team Vann på Submission - 02:18
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -14
Färdig
Sergio Gomes Loreto
Gracie Barra Sydney
Vann på poäng - 04:00
Dylan De Leon Gracie Barra St Peters Australia
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-15
Färdig
Christopher Muscat
ROOTS BJJ
Gabriel Mangafas Gracie Barra Pymble Vann på Submission - 00:44
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
5 -17
Färdig
Riley Alexander
Lucas Bernardo High Rollers Vann på Submission - 00:22
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-17
Färdig
Bronson Ta
WOLFLIFE ACADEMY
Addison Del Rosario Vann på Submission - 00:30
Girls Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
6 -17
Färdig
Almaz Lebdeh
Australian Elite Team
Alessandra Dilati- Smith SJJA Team Vann på Submission - 00:29
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
3-17
Färdig
Toby Sawert
Gracie Barra Bondi
Vann på Submission - 01:09
Pep Brown ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
1-12
Färdig
Cha2x Haynes
Australian Elite Team
Vann på Submission - 00:38
Yitong Tan Gracie Barra Wollongong
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 40.3 kg
(Sunday)
4-16
Färdig
Micah Lam
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 04:00
Jude Corry Dilley Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-16
Färdig
Gabriel Mangafas
Gracie Barra Pymble
Vann på Submission - 00:59
Zachary Tasker WOLFLIFE ACADEMY