Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
6 -20
Färdig
India Risby
Gracie Barra Sydney
Vann på Submission - 03:44
Jennifer Stokes Gracie Barra Pymble
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-14
Färdig
Charlie Macallister
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Kai Ogino Gracie Barra Sydney Vann på Submission - 00:11
Mixed Gender / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
8 -18
Färdig
Matilda Watts
WOLFLIFE ACADEMY
Vann på poäng - 00:44
Maya Ashton ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
3-18
Färdig
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 01:23
Leo England Gracie Barra Bondi
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Under 48.3 kg
(Sunday)
5 -18
Färdig
Aleyna Erbezirgan
ROOTS BJJ
Aurora De Lima SJJA Team Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -16
Färdig
Sergio Gomes Loreto
Gracie Barra Sydney
James Sutherland GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på poäng - 02:02
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
3-15
Färdig
Hao Sen Huang
SJJA Team
Vann på Submission - 00:57
RIZA El Ali Will Machado - Comp Team
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
1-17
Färdig
David Tabachnik
Alliance BJJ Australia
Ned Cummins Gracie Barra Bondi Vann på Submission - 03:31
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-14
Färdig
Elliot Chan
Gracie Barra St Peters Australia
Liam Nicholls Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-18
Färdig
Gabriel Mangafas
Gracie Barra Pymble
Addison Del Rosario Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
8 -20
Färdig
Liam Durzi
Gracie Barra Bondi
Vann på Submission - 01:06
Jet Paterson Life BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee II (8yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
3-20
Färdig
Kingston Hunter
GUIGO jiu jitsu Oceania
Vann på Submission - 01:44
Will Fullilove SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Under 36,2 kg
(Sunday)
7 -18
Färdig
Eden Bilby
Gracie Barra Bondi
Indiana Atizado GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Vann på Submission - 00:38
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -15
Färdig
Kodar Chaouk
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:43
Leonardo Fuentes WOLFLIFE ACADEMY
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
5 -16
Färdig
Luca Scott
SJJA Team
Vann på poäng - 04:00
Takeshi Liu SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -10
Färdig
Lukas Januszkiewicz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Brooklyn Lubrin WOLFLIFE ACADEMY Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
3-19
Färdig
Toby Sawert
Gracie Barra Bondi
Aryan Singh Team Perosh MMA Vann på poäng - 04:00
Mixed Gender / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
8 -19
Färdig
Zavier Saavedra
Vann på poäng - 04:00
Matilda Watts WOLFLIFE ACADEMY
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
1-20
Färdig
Oliver Silvestro
High Rollers
Vann på poäng - 04:00
Thirapat Pangpornpromrat Marcelino Freitas BJJ
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 40.3 kg
(Sunday)
4-17
Färdig
Lenny D'Orazio
WOLFLIFE ACADEMY
Kaelan Schiesaro SJJA Team Vann på Submission - 02:01
Girls Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
6 -18
Färdig
Emily Goudie
GUIGO jiu jitsu Oceania
Almaz Lebdeh Australian Elite Team Vann på Submission - 02:58
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
2-19
Färdig
Tyler Bernardo
High Rollers
Vann på Submission - 00:13
Tre Stewart Giant Team Australia
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
7 -17
Färdig
Arigun Ganbayar
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vann på Submission - 00:59
Santiago Astorga Team Perosh MMA
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-19
Färdig
Alejandro Mino
Vann på poäng - 04:00
Cayless Duroux Gracie Barra Wollongong
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-21
Färdig
Zander Astudillo
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Zak Munro Vann på Submission - 01:00
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 44.3 kg
(Sunday)
5 -19
Färdig
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Vann på Submission - 00:43
Lara Glover Gracie Barra Hawkesbury
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 36,2 kg
(Sunday)
8 -21
Färdig
Angelique Ligault
MYBJJ TEAM
Evie Lowery-lewis SJJA Team Vann på Submission - 01:21
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-16
Färdig
Kai Ogino
Gracie Barra Sydney
Vann på poäng - 04:00
Harry Brees Gracie Barra Pymble
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
2-20
Färdig
Kianoa Roberts
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vann på Submission - 01:13
Archie Hanks-Ruttyn SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
6 -21
Färdig
Brigitte Massih
Team Perosh MMA
Vann på poäng - 04:00
Abigail Reddy XXX Fight Academy
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-15
Färdig
Unknown User
Gracie Barra Bondi
Vann på poäng - 04:00
Liam Nicholls
Girls Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 48.3 kg
(Sunday)
5 -20
Färdig
Maleta Muscat
WOLFLIFE ACADEMY
Madison Kerlatec SJJA Team Vann på Submission - 01:43