Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-4
Färdig
Sam Clarke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jemma Parr Team Lead Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-8
Färdig
Jordan Van Der Walt
CAZA BJJ Australia
Alexis Bell Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Vann på Submission - 02:20
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-8
Färdig
Phoenix Harrigan
Team Lead
Rhodes Ropati Galeb Brothers BJJ Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-8
Färdig
Levi Hooklyn
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Ryan Machado LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-8
Färdig
Marcel Mushagalisi
Gracie Barra Surfers Paradise
Maximiliam (Maxi) Godbee LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
2-12
Färdig
Jared Bulte
BJJ Lotus Club
Vann på poäng - 03:00
Navarro Paita Broz Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-9
Färdig
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Vann på Submission - 02:21
James Bulte BJJ Lotus Club
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-11
Färdig
Ky McDonald
Gracie Barra Burleigh Heads
Vann på poäng - 03:00
Grace Stevenson Empire Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
3-11
Färdig
Leonidas Cresswell
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Noah Tamala SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på domslut - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-13
Färdig
Jackson Blenkin
Galeb Brothers BJJ
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 00:22
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-9
Färdig
Harper-Grace Crumblin
Galeb Brothers BJJ
Laith Hadi Fight Club Jiu Jitsu Australia Vann på Submission - 00:35
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
2-10
Färdig
Covey McLeod
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Vann på Submission - 01:08
Arlo Ramunno Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-11
Färdig
Jed Anderson
Team Lead
Cohen Hall Fight Club Jiu Jitsu Australia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-14
Färdig
Jonah Tull
LEGACY
Jay J Sharman Empire Martial Arts Vann på Submission - 00:27
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-16
Färdig
Yuri Ranciaro
Flow Martial Arts Coolangatta
Saxon Munroe SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-9
Färdig
Oliver Crumblin
Galeb Brothers BJJ
Vann på poäng - 03:00
Oliver Tannock LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-14
Färdig
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på Submission - 01:06
Pedro Henrique Bessa Rodrigues CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-10
Färdig
Zavier Allen
Gracie Barra Burleigh Heads
Benjamin Barton-Harvey LEGACY Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-10
Färdig
April Greene
BJJ Lotus Club
Nixon Baber Fight Club Jiu Jitsu Australia Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
5-9
Färdig
Nixon Fraser
Flow Martial Arts Coolangatta
Vann på Submission - 02:26
Alyssa Bellgrove De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
6-11
Färdig
Kaeden Atkinson
Galeb Brothers BJJ
Vann på Submission - 01:08
Annabelle Tran One Purpose BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-15
Färdig
Summer Weiner
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 00:26
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-6
Färdig
Zephyr Slee
Carlson Gracie Gold Coast
Vann på poäng - 03:00
Louis Hamill LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
3-9
Färdig
Zaxen McInally
LEGACY
Vann på Submission - 02:09
Tulley Sandberg
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
5-10
Färdig
Isaiah Clark
Empire Martial Arts
Osella Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-12
Färdig
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Vann på poäng - 03:00
Eisen Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-17
Färdig
Saxon Munroe
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Vann på poäng - 03:00
Maya Sandberg
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-12
Färdig
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Vann på Submission - 02:04
Franky Allan Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -56.5kg
(Sunday)
1-14
Färdig
Sierra Mahanga
Allegra Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
5-6
Färdig
Jemma Parr
Team Lead
Arden Ryan Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Vann på poäng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
2-19
Färdig
Cohen McDonald
Empire Martial Arts
Louise Wanre Gracie Barra Noosa Vann på Submission - 00:26
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-13
Färdig
Ned Simmonds
Flow Martial Arts Coolangatta
Vann på poäng - 03:00
Lincoln McDonald Empire Martial Arts