Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-4
Закінчено
Zachariah McConochie
Cadoo Martial Arts
Jacob Blayden Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:39
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-6
Закінчено
Nate Spicer
LEGACY
Billy Silverman Gracie Barra Noosa Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
4-6
Закінчено
Ivy Reber
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 03:00
Soraya Wapau ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-5
Закінчено
Braden Large
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-6
Закінчено
Scarlett May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 00:55
Lex Williams Cadoo Martial Arts
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-2
Закінчено
Julian Sutherland
Won by points - 05:00
Michael McManus
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-9
Закінчено
Rush Wilson
LEGACY
Jake Wanre Gracie Barra Noosa Won by Submission - 01:56
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
4-4
Закінчено
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 00:51
Eddison Bundellu
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-7
Закінчено
Samuel Brown
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Benjamin Hillman Galeb BJJ Won by Submission - 01:04
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-7
Закінчено
Zavier Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Diesel Anderson Will Machado - Comp Team
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
2-3
Закінчено
Louis Bundellu
Ocean Calder CAZA BJJ Australia Won by Disqualification (disqualification) - 01:50
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-11
Закінчено
Ember Putinja
CAZA BJJ Australia
Jack Power Won by Submission - 02:44
Kids Gi (under 16) / Teen II (14yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
2-8
Закінчено
Nick Nicolas
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:38
Phenix Mojica
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-9
Закінчено
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:43
Harvey Silverman Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -56.5kg
(Sunday)
3-8
Закінчено
Nancy Wapau
ATOS Australia
Muhammad Khan De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 02:54
Kids Gi (under 16) / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-7
Закінчено
Slade Miethke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:09
Scarlett May Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
4-11
Закінчено
Xavier Dann
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:47
Adam Barry Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-9
Закінчено
Jevahn Prele - Chong
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 03:24
Cooper Blackburn Cia Paulista Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-10
Закінчено
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Jake Wanre Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-8
Закінчено
Zavier Teers
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by Decision - 03:00
Kids Gi (under 16) / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-7
Закінчено
Ryan McManus
Won by points - 03:00
Billy Silverman Gracie Barra Noosa
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Mixed / +73kg
(Sunday)
2-12
Закінчено
Jayden Koh
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 03:35
Zade Lavi Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
1-12
Закінчено
Jamie Ponsonby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Maddoxx Lourenco LEGACY
Kids Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
4-12
Закінчено
Jonathan Blayden
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:20
Zeus Brown LEGACY
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-3
Закінчено
Samuel Sands
ATOS Australia
Won by Submission - 03:36
Julian Sutherland
Kids Gi (under 16) / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-6
Закінчено
Leevi Chicken
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Fraser Hendren BJJ Hervey Bay/ Maromba Won by points - 03:00
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
4-14
Закінчено
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 01:17
Samson McConochie Cadoo Martial Arts
Kids Gi (under 16) / Teen I (13yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
4-17
Закінчено
Ethan Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-17
Закінчено
Tasmin OKeefe
Gracie Barra Noosa
Lewis Enstone Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 00:27
Kids Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -56.5kg
(Sunday)
3-9
Закінчено
Nate Huntress
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:06
Nancy Wapau ATOS Australia
Kids Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-10
Закінчено
Andrew Baritchi
Carlson Gracie Team
Won by points - 04:00
Cooper Blackburn Cia Paulista Australia
Kids Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-15
Закінчено
Zoe Smallwood
One Purpose BJJ
Jayden Kimber Won by Submission - 02:06