Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -40.5kg
(Sunday)
4-56
Закінчено
Luke Harvey
5th Wave MMA
Chace Sims LEGACY Won by points - 04:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -61.5 kg (Light feather)
(Sunday)
2-42
Закінчено
Josh Drury
BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE)
Won by Submission - 02:01
Timothy Cooper Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No Gi (under 16) / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -46.5kg
(Sunday)
4-48
Закінчено
Edie Brown
LEGACY
Cruze Miethke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 00:36
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-37
Закінчено
Sam Morrison
CAZA BJJ Australia
Won by points - 06:00
Nicholas Tomkins SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-36
Закінчено
Justin Schooth
Cia Paulista Australia
Craig Sparreboom ATOS Australia Won by points - 02:50
Kids No Gi (under 16) / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-58
Закінчено
Aidan May
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by Decision - 04:00
Maddoxx Lourenco LEGACY
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
3-50
Закінчено
Andrew Pickering
ATOS Australia
Marcus Harrison Galeb BJJ Won by Submission - 02:05
Kids No Gi (under 16) / Teen III (15yrs) / Male / -58.5kg
(Sunday)
3-47
Закінчено
Lewis Rushton
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Samuel Brown Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 04:00
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-40
Закінчено
Jody Dwyer
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Lucas Santos GORDO JIU JITSU Won by Submission - 01:23
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -50.5kg
(Sunday)
Закінчено
Lyla Reber
De Been 100% Jiu Jitsu
Angela Kelly Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Walkover - 00:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
2-43
Закінчено
David Francis
ATOS Australia
Won by points - 06:00
Samuel Ross LEGACY
Female Gi / White / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Sunday)
3-48
Закінчено
Caterine Molini Barros
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 01:21
Cora Graham Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-38
Закінчено
Sean Dixon
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 02:35
Shahram Nassri CAZA BJJ Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Mixed / -46.5kg
(Sunday)
4-59
Закінчено
Axel Anderson
Will Machado - Comp Team
Michael Kennedy BRAZILIAN TOP TEAM (MURILO BUSTAMANTE) Won by Submission - 00:17
Kids No Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -40.5kg
(Sunday)
4-55
Закінчено
Mana Smith
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:01
Izaak Butterfield Cadoo Martial Arts
Male No-Gi / White / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
3-49
Закінчено
Brady Spear
Carlson Gracie Team
Nicholas Goffin CAZA BJJ Australia Won by Submission - 02:28
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-41
Закінчено
Matt Fordham
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:56
Jody Dwyer SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-52
Закінчено
Christopher Taylor
De Been 100% Jiu Jitsu
Ross Howe CAZA BJJ Australia Won by Submission - 01:21
Male No-Gi / Purple / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
1-46
Закінчено
Daniel Hannay
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:17
Andrew Koehler ATOS Australia
Kids No Gi (under 16) / Junior II (11yrs) / Mixed / -40.5kg
(Sunday)
4-57
Закінчено
Mana Smith
Galeb BJJ
Won by Submission - 01:01
Chace Sims LEGACY
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -50.5kg
(Sunday)
Закінчено
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Walkover
Lyla Reber De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-39
Закінчено
Jeff Phipps
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Sean Dixon Cia Paulista Australia Won by points - 05:00
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
4-64
Закінчено
Melita Ross
Axis Jiu-Jitsu Academy Australia
Won by Submission - 03:53
Hannah Jorgensen De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-51
Закінчено
Jefferson Thomas
5th Wave MMA
Bayley Lynch NOKE MARTAL ARTS Won by Submission - 02:03
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-39
Закінчено
Conor Dallmann
5th Wave MMA
Mathew Murray Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Disqualification (disqualification) - 05:15
Kids No Gi (under 16) / Junior III (12yrs) / Female / -50.5kg
(Sunday)
4-60
Закінчено
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Ezlakae Ryder Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:03
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-61
Закінчено
Jasmine Gianoli
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 05:00
Corinne Cavanough Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-54
Закінчено
Ross Howe
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 02:57
Alexander Yarker Cia Paulista Australia
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-42
Закінчено
Lucas Santos
GORDO JIU JITSU
Won by points - 07:00
Matt Fordham Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-40
Закінчено
João Vilela
Carlson Gracie Team
Won by points - 06:00
Sam Morrison CAZA BJJ Australia
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
3-53
Закінчено
Bayley Lynch
NOKE MARTAL ARTS
Dylan Tynan O Mahony Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 00:47
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
4-65
Закінчено
Caitlyn Edwards
CAZA BJJ Australia
Won by points - 05:00
Hannah Jorgensen De Been 100% Jiu Jitsu