Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
3-44
Закінчено
Unknown User
Grappling Bros / GFTeam
Will Swann Team Perosh MMA Won by Submission - 04:18
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-47
Закінчено
Glenn Stoklasa
Gracie Barra Shellharbour
Won by points - 05:00
Justin Seeto Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-45
Закінчено
Marco Teixeira
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 07:00
Matt Dudley Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-40
Закінчено
Karl Valmet
ROOTS BJJ
Won by points - 05:00
GEORDI PENROSE Southern MMA
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-46
Закінчено
Mitchel Glasspole
Grappling Bros / GFTeam
Luke Bacchus Will Machado - Comp Team Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
3-46
Закінчено
Cobi Jones
Gracie Barra Shellharbour
Won by points - 05:00
Tomas Romeijn Team Perosh MMA
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-47
Закінчено
Unknown User
Grappling Bros / GFTeam
Christopher Gonzalez Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 04:10
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-48
Закінчено
Dylan Chresby
Gracie Barra
Edgard Ferreira Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by Submission - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
3-48
Закінчено
Jonathan Allan
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by points - 07:00
Jeremy Hetherington Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
2-43
Закінчено
Liam Cunynghame
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Karl Valmet ROOTS BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-49
Закінчено
Justin Hayman
Will Machado - Comp Team
Michael Powell Gracie Barra Central Coast Won by Submission - 01:26
Female Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-49
Закінчено
Ekbal Sayed-Rich
Grappling Bros / GFTeam
Tamieka Garcia Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia Won by points - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Day 1)
1-50
Закінчено
ABRAHAM PAKU
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 06:00
Bobo Plata
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-44
Закінчено
Tomas Romeijn
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Garry Lu Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-50
Закінчено
Jonathan Allan
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 02:34
Matt Dudley Gracie Barra Shellharbour
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-51
Закінчено
Will Swann
Team Perosh MMA
Jeremy Hetherington Grappling Bros / GFTeam Won by points - 07:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-45
Закінчено
Kieran McKenna
Jiu Jitsu Kingdom
Won by Submission - 00:21
Karl Valmet ROOTS BJJ
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
1-51
Закінчено
Alessandro Nocciola
GARAGE JIU-JITSU
Luke Bacchus Will Machado - Comp Team Won by Walkover
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Day 1)
1-52
Закінчено
Glenn Stoklasa
Gracie Barra Shellharbour
Won by points - 05:00
Michael Powell Gracie Barra Central Coast
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-46
Закінчено
Tomas Romeijn
Team Perosh MMA
James Taylor Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 03:09
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-52
Закінчено
Jonathan Allan
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Marco Teixeira Grappling Bros / GFTeam Won by points - 07:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-47
Закінчено
Martin Cramp
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 02:47
Liam Cunynghame Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
1-53
Закінчено
Dylan Chresby
Gracie Barra
Won by Walkover
Loc Le Grappling Bros / GFTeam
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-54
Закінчено
Justin Hayman
Will Machado - Comp Team
ABRAHAM PAKU Grappling Bros / GFTeam Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-48
Закінчено
Jordan Meikle
Gracie Barra Shellharbour
Andrei De Moura Donida ORIGEM JIU-JITSU Won by Submission - 02:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-49
Закінчено
James Taylor
Grappling Bros / GFTeam
Kieran McKenna Jiu Jitsu Kingdom Won by Submission - 02:20
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Day 1)
3-53
Закінчено
Jeremy Hetherington
Grappling Bros / GFTeam
Flavio Pereira Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 03:08
Male Absolute Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Day 1)
1-55
Закінчено
Edgard Ferreira
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 04:27
Michael Powell Gracie Barra Central Coast
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
2-50
Закінчено
Martin Cramp
Grappling Bros / GFTeam
Andrei De Moura Donida ORIGEM JIU-JITSU Won by points - 05:00
Male No-Gi / Purple / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Day 1)
3-54
Закінчено
Colby Thicknesse
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Kieren Rodgers Gracie Barra Shellharbour Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-56
Закінчено
Noah Walliss
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 00:04
Justin Hayman Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Day 1)
1-57
Закінчено
Luke Bacchus
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Dylan Chresby Gracie Barra