Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-1
已完成
Amelia Francesca Rapisarda
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Decision - 04:00
Huxlie Fenton
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-5
已完成
Memarie Mataki
Galeb Brothers BJJ
Kai Lever Flow Martial Arts Coolangatta Won by Submission - 00:26
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-2
已完成
Leonidas Cresswell
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Female / -42.3kg
(Sunday)
4-4
已完成
Zoe Smallwood
One Purpose BJJ
Isabel Iivonen SJJA Team Won by Submission - 00:20
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-4
已完成
Jack Griffiths
Cadoo Martial Arts
Carlo De Angelis Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by Submission - 01:03
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-1
已完成
Bailey Harvey
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Oliver Ciez Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:44
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-7
已完成
Rafael Pereira
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Memarie Mataki Galeb Brothers BJJ Won by points - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -36.2kg
(Sunday)
4-3
已完成
Jack Power
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by Decision - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-6
已完成
Louise Wanre
Gracie Barra Noosa
Samuel Ciez Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 03:38
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-6
已完成
Diego Dos Prazeres
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Kade Zieth Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-3
已完成
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Disqualification (disqualification)
Leo Cronin Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-6
已完成
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 01:02
Carlo De Angelis Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-4
已完成
Leonardo Smith
Galeb Brothers BJJ
Alby Cootes Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-8
已完成
Casey Clarke
High Rollers
Won by Submission - 00:19
Eduardo Moraes Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
4-5
已完成
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Won by points - 04:00
Tristan Chicken Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-3
已完成
Matilda Iivonen
SJJA Team
Won by Submission - 00:41
Kohki Nakamura
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
2-8
已完成
Penny Simpson
Galeb Brothers BJJ
Tyler Ferguson High Rollers Won by Submission - 00:37
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
2-9
已完成
Kai Lever
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 01:45
Memarie Mataki Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-7
已完成
Jaxon Keary
Cadoo Martial Arts
Miu Nakamura LKJJ Won by points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
1-7
已完成
Mikayla Nguyen
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Kieren Littleboy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
4-6
已完成
Nate Pama
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 04:00
Talon Littleboy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-10
已完成
Connor Hamilton
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jake Wanre Gracie Barra Noosa Won by points - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-9
已完成
Casey Clarke
High Rollers
Won by Submission - 00:36
Jayden Kimber
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-4
已完成
Paige Barnes
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kohki Nakamura Won by Submission - 00:29
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
1-9
已完成
Aydon-Lee Ovseev
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 00:50
Lava Lopez Team Lead
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-10
已完成
Phoenix Brebner
TA | BYRON BAY
Won by Disqualification (disqualification) - 03:36
Maverick Turner Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Female / -60.5kg
(Sunday)
4-7
已完成
Angela Kelly
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
India Risby Gracie Barra Sydney Won by Submission - 01:40
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
2-11
已完成
Koen NUKU
Galeb Brothers BJJ
Won by points - 04:00
Penny Simpson Galeb Brothers BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
1-5
已完成
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Alby Cootes Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Male / -73kg
(Sunday)
4-10
已完成
Max Vandermeer
Alliance BJJ Australia
Won by Disqualification (disqualification) - 01:01
Zhakquel Williams Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
3-12
已完成
Andreas Rauca
Galeb Brothers BJJ
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 00:37
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Female / -60.5kg
(Sunday)
4-8
已完成
Grace Smith
Amélie Edwards Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00