Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
Dokončeno
Ethan Cooper
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Walkover
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -45.3 kg
(Sunday)
Dokončeno
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Won by Walkover
Ethan Cooper Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
Dokončeno
Athena Martinez
Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Tamara Dover GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Walkover
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
Dokončeno
Emily Miller
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Walkover
Athena Martinez Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Dokončeno
David Willis
FT Jiu Jitsu Australia
Won by Walkover
Greg Kerrisk Galeb Brothers BJJ
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
Dokončeno
Werique Oliveira
LEGACY
Won by Walkover
James Hampton ROOTS BJJ
Male Absolute No-Gi / Black / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Dokončeno
Heath Eadie
Team Norton BJJ
Won by Walkover
Ian Routledge Southern_MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Dokončeno
Akram Naman
SBG Australia
Won by Walkover
Jamal Chebbo GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
Dokončeno
Luciano Hwang
Gracie Parramatta
Jordan Lavis Gracie Barra Won by Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
Dokončeno
Jordan Lavis
Gracie Barra
Won by Walkover
Shaneil Singh Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Blue / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
Dokončeno
Joshua Putra
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Frank Cucek SJJA Team Won by Walkover
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Dokončeno
Hussein Ghoniam
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Beau Azzopardi Gracie Barra Shellharbour
Male No-Gi / White / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Dokončeno
Pablo Arenas
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Beau Azzopardi Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
Dokončeno
Gustavo Guimarães
ROOTS BJJ
Mario Yokoyama MYBJJ TEAM Won by Walkover
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
Dokončeno
Unknown User
Team Norton BJJ
Won by Walkover
Gustavo Guimarães ROOTS BJJ
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Dokončeno
Alice Lam
ROOTS BJJ
Won by Walkover
Bianca Bautista Chave De Ouro
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Dokončeno
Kimberley Almeida
Won by Walkover
Chryselle Meneses GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
27
Dokončeno
Chryselle Meneses
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Bianca Bautista Chave De Ouro
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Dokončeno
Patryk Kelly
SJJA Team
Adam Keenan Team Perosh MMA Won by Walkover
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
1
Dokončeno
Benjamin Pobre
High Rollers
Won by Submission - -1:-10
Cooper Tancin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -27 kg
(Sunday)
1
Dokončeno
Kendyll Paipa
Gracie Barra Sydney
Jaime Paipa Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:31
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
2-1
Dokončeno
Joseph Calvez
High Rollers
William Succar MYBJJ TEAM Won by Submission - 01:15
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Sunday)
2
Dokončeno
Zander Astudillo
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Callum Lee SJJA Team Won by Submission - 00:23
Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
4-1
Dokončeno
Carolina Falzon
TEAM FALZON
Angele Dowad Alliance BJJ Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
1-1
Dokončeno
Dylan Matsuura
Gracie Barra Sydney
River Havlik-Lunardi Gracie Barra St Peters Australia Won by points
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
3-3
Dokončeno
Amy Stace
Gracie Barra Wollongong
Rose Appleyard Gracie Barra Pymble Won by Decision - 03:00
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
4-2
Dokončeno
Alicia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Princess Louis Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Girls Gi / Grey Yellow / Mighty Mite III (7yrs) / -25 kg
(Sunday)
2-2
Dokončeno
Sabina Steinke
SJJA Team
Won by points - 03:00
Eve Tancin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
Dokončeno
Joakim Björck
Wesley Bawden Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Won by Walkover - -3:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
1-2
Dokončeno
Zane Thompson
Gracie Barra Shellharbour
Won by points
Dmitry Kovalenko GARAGE JIU-JITSU
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2
Dokončeno
Benjamin Pobre
High Rollers
Won by Submission - -3:-43
Wesley Bawden Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy