Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -58.5 kg (Light Feather)
(Sunday)
2-1
Afgelopen
Miles Allan
LEGACY
Samson Barton CAZA BJJ Australia Gewonnen via Overgave - 00:46
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -64.0 kg (Feather)
(Sunday)
3-1
Afgelopen
Ethan Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Travis Morgan SJJA Team Gewonnen via Overgave - 04:12
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile 2 / -56.5 kg (Light)
(Sunday)
4-1
Afgelopen
Anabelle Damevski
LEGACY
Ava Greason CAZA BJJ Australia Gewonnen via Overgave - 03:33
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-1
Afgelopen
Boston-Ricks Barnard
Galeb BJJ
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 00:59
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile 2 / -69 kg (Heavy)
(Sunday)
4-2
Afgelopen
Dakota Smith
Galeb BJJ
Gewonnen via Punten - 05:00
Chiara Kotze SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
3-2
Afgelopen
Jolene Ronnholm
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Gewonnen via Overgave - 02:05
Mali Kraemer Hahn SJJA Team
Boys Gi / Male / White / Pee Wee I (7yrs) / -24kg
(Sunday)
2-2
Afgelopen
Bruce Mendes Silva
SJJA Team
Leo Pieterse LEGACY Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / White / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
1-3
Afgelopen
Finley Douglas Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Walter Brennan Temple Jiu Jitsu Gewonnen via Overgave
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-3
Afgelopen
Parker-Rae Mihaere
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Macey Robinson Galeb BJJ Gewonnen via Overgave - 00:27
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-4
Afgelopen
Beau Grange
Base Gracie Jiu-Jitsu
Romeo Wells SJJA Team Gewonnen via Overgave - 00:50
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-3
Afgelopen
Cruize Tipene Tawhiti-Watson
LEGACY
Gewonnen via Overgave - 01:03
Peter Vonortas Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24kg
(Sunday)
3-4
Afgelopen
Hunter Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Gewonnen via Overgave - 01:51
Sterling Reed LEGACY
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-5
Afgelopen
Vincent Clarke
The Collective Grappling Company
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia Gewonnen via Punten - 05:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-4
Afgelopen
Abbey Clifton
CAZA BJJ Australia
Eloise Wallace Atos Jiu-Jitsu Townsville Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -21kg
(Sunday)
3-5
Afgelopen
Luca Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Gewonnen via Punten - 03:00
Kai Shimizu SJJA Team
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-5
Afgelopen
Ezekiel Jadraque
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gewonnen op Beslissing - 03:00
Eli Mylne Temple Jiu Jitsu
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
4-5
Afgelopen
Alorah Taituha
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gewonnen via Overgave - 02:34
Rosalie Robb SJJA Team
Boys Gi / Male / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
Afgelopen
Jeppy Jagoe
CAZA BJJ Australia
Bobby Wang Galeb BJJ Gewonnen via Walkover
Girls Gi / White / Pee Wee II (8yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-7
Afgelopen
Mila Bastien
Temple Jiu Jitsu
Scarlett Bryant GFTeam Sunshine Coast Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24kg
(Sunday)
3-6
Afgelopen
Hugo Stimson
Temple Jiu Jitsu
Gewonnen via Overgave - 01:11
Sterling Reed LEGACY
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -21kg
(Sunday)
3-7
Afgelopen
Reuben Anstey
SJJA Team
Gewonnen via Overgave - 00:26
Kai Shimizu SJJA Team
Boys Gi / Male / White / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
1-4
Afgelopen
Bodhi Fletcher
LEGACY
Gewonnen via Overgave - 01:05
Finley Douglas Sandberg GFTeam Sunshine Coast
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -45.3kg
(Sunday)
2-8
Afgelopen
Charlie Capon
The Collective Grappling Company
Theodore Francia SJJA Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24kg
(Sunday)
3-8
Afgelopen
Hunter Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Hugo Stimson Temple Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-10
Afgelopen
Julian Rönnholm
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Kalani Kraemer Hahn SJJA Team Gewonnen via Punten - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
Afgelopen
Joel Millar
CAZA BJJ Australia
Gewonnen via Walkover
Jeppy Jagoe CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
1-9
Afgelopen
Bobby Wang
Galeb BJJ
Joel Millar CAZA BJJ Australia Gewonnen via Overgave - 00:50
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-9
Afgelopen
Cassius Osborne
CAZA BJJ Australia
Oliver Wallace Atos Jiu-Jitsu Townsville Gewonnen via Punten - 03:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-7
Afgelopen
Boston-Ricks Barnard
Galeb BJJ
Gewonnen via Overgave - 00:22
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -21kg
(Sunday)
3-9
Afgelopen
Luca Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Reuben Anstey SJJA Team Gewonnen via Overgave - 00:40
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-7
Afgelopen
Logan Erben
CAZA BJJ Australia
Gewonnen via Punten - 03:00
Jack Mylne Temple Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / White / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Sunday)
1-2
Afgelopen
Walter Brennan
Temple Jiu Jitsu
Bodhi Fletcher LEGACY Gewonnen via Punten - 02:00