Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-66
Ferdig
Ellen Thompson
DOMINANCE MMA
Seier på submission - 00:48
Racquel Villota De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-69
Ferdig
Keegan Jones
The MatLab Grappling Academy
Daniel Otley Immersion MMA Seier med poeng - 06:00
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-23
Ferdig
Itay Bar-Giora
Absolute MMA
Austin Page SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 01:34
Male No-Gi / Black / Master 3 (41+) / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
1-72
Ferdig
David Hart
DOMINANCE MMA
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Denis Kelly Australian Combat Sports Academy
Male Absolute No-Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
6-68
Ferdig
David Rutherford
Galeb BJJ
Seier på submission - 00:14
Josh Doe DOMINANCE MMA
Female Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-67
Ferdig
Carly Cee
De Been 100% Jiu Jitsu
Tegan Hall Team Lead Seier med poeng - 05:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-65
Ferdig
Trent Bianco
Absolute MMA
Matt Clarke Absolute MMA Seier på submission - 03:08
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-24
Ferdig
David Currie
Team Norton BJJ
Seier på submission - 03:13
Joshua Dixon SJJA Team
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-71
Ferdig
Zoe Bell
Absolute MMA
Seier med poeng - 06:00
Jacqueline Hughes The MatLab Grappling Academy
Male No-Gi / Brown / Adult / -61.0 kg (Light feather)
(Sunday)
4-62
Ferdig
Andrew Bui
Australian Elite Team
Seier på submission - 06:34
DONG HAN Absolute MMA
Male No-Gi / Purple / Master 1 (30+) / -73.0 kg (Light)
(Sunday)
6-63
Ferdig
ASH CHIA
Absolute MMA
Idelson Mabjaia Marcelino Freitas BJJ Seier på submission - 05:50
Male No-Gi / Black / Master 4 (46+) / Above 97.0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
1-73
Ferdig
Gerald Batty
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 02:12
Glenn Harrower De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-54
Ferdig
Joshua Ber
Absolute MMA
Seier med poeng - 07:00
Liam Foster DOMINANCE MMA
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-25
Ferdig
David Keddie
Will Machado - Comp Team
Israel Wong-see Australian Elite Team Seier med poeng - 05:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-53
Ferdig
Robert Hastings
Gracie Barra Surfers Paradise
Rory Matthews Absolute MMA Seier på submission - 02:12
Male No-Gi / Brown / Adult / -85.0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-65
Ferdig
Jeffrey Musundire
Gracie Barra West Ryde
Seier med poeng - 08:00
Sam Mccarthy DOMINANCE MMA
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-26
Ferdig
Austin Page
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 00:32
David Currie Team Norton BJJ
Female No-Gi / Brown / Adult / -76.5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-64
Ferdig
Alys James
Cia Paulista Australia
Nadia Frankland Absolute MMA Seier på submission - 06:35
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Nick Hughes
The MatLab Grappling Academy
OLIVER SMITH Absolute MMA Seier på Walkover
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
5-62
Ferdig
Felippe Martins
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 05:50
Rafael Palermo Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Female Absolute No-Gi / Blue / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-68
Ferdig
Ellen Thompson
DOMINANCE MMA
Tegan Hall Team Lead Seier med poeng - 05:00
Female Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-56
Ferdig
Arabella Celine Julian
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:10
Francesca Gorman Bayside BJJ
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-71
Ferdig
Daniel Otley
Immersion MMA
Kade Ryan MAROCCOLO ACADEMY Seier på submission - 04:48
Male No-Gi / Brown / Adult / -79.0 kg (Middle)
(Sunday)
6-66
Ferdig
Matt Clarke
Absolute MMA
Seier på submission - 02:14
Michael Messo Australian Elite Team
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
OLIVER SMITH
Absolute MMA
Seier på Walkover
Siraj Soufi Complete Mixed Martial Arts
Male Absolute No-Gi / White / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
2-74
Ferdig
Gary Wycherley
De Been 100% Jiu Jitsu
Rhys Malcolm Immersion MMA Seier med poeng - 05:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
7-55
Ferdig
Angus Tonkin
DOMINANCE MMA
Rory Matthews Absolute MMA Seier på submission - 01:35
Male Absolute No-Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
6-69
Ferdig
Lincoln Hancock
DOMINANCE MMA
Seier på submission - 00:42
Glenn Harrower De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8-27
Ferdig
Israel Wong-see
Australian Elite Team
Seier på submission - 03:15
Austin Page SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Joshua Ber
Absolute MMA
Seier på Walkover
Rory Matthews Absolute MMA
Male Absolute No-Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
6-70
Ferdig
David Hart
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Gerald Batty Will Machado - Comp Team
Male Absolute No-Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-74
Ferdig
Diego Arriagada
Australian Elite Team
Seier med poeng - 08:00
Pete Hodkinson Te Manawa Jiu Jitsu