Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-1
Ferdig
Charlie Butcher
DC AUSTRALIA
Kai Chee Cia Paulista Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-1
Ferdig
Tiago Dalfior Baltar
Gracie Barra Hoppers Crossing
Seier med poeng - 05:00
Heath Waller DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100.5 kg (Super heavy)
(Saturday)
5-1
Ferdig
Jacob Niehus
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:54
Gary Wycherley De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-1
Ferdig
Unknown User
Australian Elite Team
Vincent Tua Will Machado - Comp Team Seier på submission - 02:13
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7-1
Ferdig
Bryan Monkhouse
Frontline Australia
Thanh Tan Luong Immersion MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
5-3
Ferdig
Anthony Zambory
Cia Paulista Australia
Liam Holland Australian Elite Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-4
Ferdig
Tony Nguyen
DC AUSTRALIA
George Ghebrial DOMINANCE MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-1
Ferdig
Simon Whitehead
Kings MMA & Jiu Jitsu
Daniel Hwang Cia Paulista Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-3
Ferdig
Paul Scanlon
Absolute MMA
Ben Candy SPECTRUM JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-2
Ferdig
Lachlan Merkel
Mitrevski Martial Arts Academy
Seier på submission - 02:27
Odin Otteraa Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7-2
Ferdig
Steve McLeod
Bayside BJJ
Seier med poeng - 05:00
Michael Townsend Cia Paulista Australia
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
Ferdig
Oren Shoshan
Immersion MMA
Seier på Walkover
David Ferris De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-3
Ferdig
Jye Bryan
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:33
Minh Duong Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Master 4 (46+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-2
Ferdig
Ben Patterson
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Daniel Musu Cia Paulista Australia Seier på submission - 03:06
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
8-1
Ferdig
Del Slight
Immersion MMA
Seier med poeng
Timothy Torres Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-2
Ferdig
Paul Mclaren
Immersion MMA
Seier med poeng - 05:00
Nicholas Konikkos Australian Elite Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Saturday)
Ferdig
Edgar Acevedo
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Seier på Walkover
David Ferris De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-1
Ferdig
Jack Merrillees
Immersion MMA
Seier på submission - 01:30
Greg Daley Team Norton BJJ
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7-3
Ferdig
Thanh Tan Luong
Immersion MMA
Seier på submission - 01:35
James Ferguson De Been 100% Jiu Jitsu
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-4
Ferdig
Bron Le Busque
DC AUSTRALIA
Seier på submission - 01:26
Rachel Sarkis Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-2
Ferdig
Tasos Paganis
Gracie Barra Hoppers Crossing
Seier med poeng - 05:00
Yusuf Aly DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-2
Ferdig
Tiago Dalfior Baltar
Gracie Barra Hoppers Crossing
Ben Ling Cia Paulista Australia Seier på submission - 02:53
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-3
Ferdig
Christopher Spezza
Cia Paulista Australia
Seier med poeng - 05:00
Lockie Lugt Imperium MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-4
Ferdig
Craig Harvey
Cia Paulista Australia
Seier med poeng - 04:59
Dan Cran DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-3
Ferdig
Kai Chee
Cia Paulista Australia
Derek Pohler Frontline Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
Ferdig
Gijo Sebastian
Gracie Barra Hoppers Crossing
Seier på Walkover
Gus Stoddart De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-5
Ferdig
Dylan Zabiegala
SPECTRUM JIU-JITSU
Max Breci SJJA Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-4
Ferdig
Michael Donlic
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Joseph Cugno Carlson Gracie Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-5
Ferdig
Daniel Hwang
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 00:29
William McKenzie DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
1-4
Ferdig
Paul Mclaren
Immersion MMA
Seier på submission - 03:30
Richard Stark GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-6
Ferdig
Ji Yoo (Danny) Kim
Cia Paulista Australia
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7-4
Ferdig
Steve McLeod
Bayside BJJ
Seier med poeng - 05:00
Ben Millard De Been 100% Jiu Jitsu