Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
4-18
Ferdig
Nathan Lawrence
MAROCCOLO ACADEMY
Seier på submission - 03:05
Adam Davis De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-14
Ferdig
Fikret Jasarevic
Australian Elite Team
Jaskaran Singh Australian Elite Team Seier på submission - 02:43
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-17
Ferdig
Marsus Pumar
Australia ASBJJ
Seier på submission - 03:14
Steven Greene De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-14
Ferdig
Mustafa Yorenc
Carlson Gracie Team
Seier med poeng - 05:00
Haydon Walls Bayside BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100.5 kg (Super heavy)
(Saturday)
3-22
Ferdig
Georges Ruapene
Australian Elite Team
Seier med poeng - 05:00
Daniel Bell Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
6-20
Ferdig
Chris MOLONEY
XFC - Australian Top Team
Seier med poeng - 05:00
Andrew Murphy Limitless MMA
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
5-14
Ferdig
Charlene Riley
Bushido Academy
Seier med poeng - 05:00
Petroula Osianlis Imperium MMA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
8-17
Ferdig
Joel Maniscalco
Team Norton BJJ
Seier på submission - 00:32
Kaushik Duber Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
2-16
Ferdig
Ben Waye
Australian Elite Team
Dennis Mazarakis Immersion MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-18
Ferdig
Billy McFarlane
DC AUSTRALIA
Todd Lawrence De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-18
Ferdig
Thomas Clegg
Bayside BJJ
Tim Lyndon Frontline Australia Seier på submission - 03:18
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-17
Ferdig
Lee Whitman
Marcelino Freitas BJJ
Thomas Clayton De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-18
Ferdig
Abby Mossop
Cia Paulista Australia
Mariam Gudaz Immersion MMA Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7-16
Ferdig
Antonia Erceg
DC AUSTRALIA
Seier på submission - 02:55
Ruby Keen-Smith Absolute MMA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-17
Ferdig
Marshall Hines
Absolute MMA
Seier med poeng - 05:00
Samuel Hodges DOMINANCE MMA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
2-18
Ferdig
Arno Xu
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
John Stott Melbourne Jiu -Jitsu Academy Seier på submission - 04:58
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-15
Ferdig
Azamat Alibekov
Australian Elite Team
Seier med poeng - 05:00
Ethan Middleton De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-21
Ferdig
Bartholomew Butcher
Frontline Australia
Seier på submission - 03:39
Maxime Gieskes Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
6-23
Ferdig
Richard Ferguson
Australian Elite Team
Stefan Comar DOMINANCE MMA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
3-20
Ferdig
Theo Potgieter
Absolute MMA
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Garry Reilly DOMINANCE MMA
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-18
Ferdig
Phillip (Pil Yong) Kang
MYBJJ TEAM
Tom Fricker Frontline Australia Seier på submission - 02:13
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
8-18
Ferdig
Adam Monkman
Gracie Barra Hoppers Crossing
Ben Kim Absolute MMA Seier på submission - 02:44
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
2-19
Ferdig
Dennis Mazarakis
Immersion MMA
Seier med poeng - 05:00
Stuart Karner Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
4-19
Ferdig
Christopher Hall
Carlson Gracie Team
Adam Davis De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 02:40
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-19
Ferdig
Taylor Douglas
Will Machado - Comp Team
Ryan Bender Marcelino Freitas BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-22
Ferdig
Deacon Panzarino
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 04:32
Nathan Johnston De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-23
Ferdig
Paul Lawrence
NEXUS JIU JITSU MELBOURNE
Michael Tran Cia Paulista Australia Seier på submission - 00:19
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-21
Ferdig
Evangelos Mpadogiannis
Australian Elite Team
Justin Robertson DOMINANCE MMA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
4-22
Ferdig
Kris Boler
Gracie Elite Australia
Daniel Taggert Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne Seier på submission - 03:07
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-16
Ferdig
Jaskaran Singh
Australian Elite Team
Azamat Alibekov Australian Elite Team Seier på submission - 02:59
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-20
Ferdig
Marsus Pumar
Australia ASBJJ
Seier med poeng - 05:00
Tim Lyndon Frontline Australia
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
6-21
Ferdig
Brent Dry
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Andrew Murphy Limitless MMA