Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-27
Ferdig
Deacon Panzarino
Cia Paulista Australia
Sean Mai Australian Elite Team Seier på submission - 00:52
Male Gi / Blue / Adult / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
7-25
Ferdig
Keegan Jones
The MatLab Grappling Academy
Luke Molesworth De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-30
Ferdig
Rory Matthews
Absolute MMA
Seier på submission - 01:08
Anton Scarpaci Will Machado - Comp Team
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-26
Ferdig
Ash Di-Dio
De Been 100% Jiu Jitsu
Joao Vitor Chaves Onya Martial Arts Seier på submission - 04:10
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
6-28
Ferdig
Dylan Chan
Fortitude Jiu Jitsu
Ben Hailey Immersion MMA Seier på submission - 05:41
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
4-30
Ferdig
Elle-Maree Ferguson
Australian Elite Team
Georgia Verry DOMINANCE MMA Seier på submission - 04:58
Female Gi / Blue / Adult / -58.5 kg (Feather)
(Saturday)
3-30
Ferdig
Paris Ioannidis
De Been 100% Jiu Jitsu
Sayani Kaluarachchi Kings MMA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Master 5 (51+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
8-29
Ferdig
Marcus Speed
Will Machado - Comp Team
Adam Wright Onya Martial Arts Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-27
Ferdig
Josef Cooke
Cia Paulista Australia
Millane Raymond Gracie Barra Hoppers Crossing Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:29
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-31
Ferdig
Bodey Burnham
Gracie Elite Australia
Ivan Donlic DOMINANCE MMA Seier på submission - 04:57
Female Gi / Blue / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-30
Ferdig
Shona Matthews
De Been 100% Jiu Jitsu
Tegan Hall Team Lead Seier med poeng - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
7-26
Ferdig
Kerrie Marshall
Gracie Barra Hoppers Crossing
Victoria Gonzalez Marcelino Freitas BJJ Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-28
Ferdig
Idelson Mabjaia
Marcelino Freitas BJJ
Seier på submission - 00:28
Thomas Lee Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-32
Ferdig
João Pereira Da Silva
Gracie Elite Australia
Kobi Dynon MAROCCOLO ACADEMY Seier på submission - 03:41
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-33
Ferdig
Oren Shoshan
Immersion MMA
Daniel Dellos Australian Elite Team Seier på submission - 02:56
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-28
Ferdig
Justin Robertson
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 06:00
Jasper Koop Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-36
Ferdig
Jayden Stewart
Will Machado - Comp Team
Max Binder Marcelino Freitas BJJ Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Purple / Master 5 (51+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
8-30
Ferdig
Cameron Beale
SJJA Team
Seier med poeng - 05:00
Marcus Speed Will Machado - Comp Team
Female Gi / Blue / Master 2 (36+) / -64 kg (Light)
(Saturday)
2-26
Ferdig
Racquel Villota
De Been 100% Jiu Jitsu
Marielle Lee Absolute MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-29
Ferdig
Kenny Lay
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:18
Daniel Brekalo Absolute MMA
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
7-27
Ferdig
Sophia Wong
Kings MMA
Seier på submission - 01:30
Kerrie Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-34
Ferdig
Peter Greenwood
Australian Elite Team
Luke Croker De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
Ferdig
Josh Doe
DOMINANCE MMA
Seier på Walkover
Nathan Schiodtz Limitless MMA
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
3-34
Ferdig
Sam Forster
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:31
Alistair Fowler Limitless MMA
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-33
Ferdig
DYLAN SIMONETTI
Australian Elite Team
Seier med poeng - 07:00
Thomas Havik De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-29
Ferdig
Joao Vitor Chaves
Onya Martial Arts
Seier på submission - 02:39
Millane Raymond Gracie Barra Hoppers Crossing
Female Gi / Blue / Adult / -53.5 kg (Light feather)
(Saturday)
6-30
Ferdig
Sally Zou
Immersion MMA
Seier med poeng - 06:00
Kate Nguyen Bayside BJJ
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Ferdig
James Frey
De Been 100% Jiu Jitsu
Kevin Vargordi Australian Elite Team Seier på Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -58.5 kg (Feather)
(Saturday)
3-31
Ferdig
Jocelyn Taggert
Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Seier på submission - 02:41
Sayani Kaluarachchi Kings MMA
Male Gi / Purple / Adult / -100.5 kg (Super heavy)
(Saturday)
8-32
Ferdig
Tom Nichol
Imperium MMA
Steve Warton SJJA Team Seier på submission - 05:50
Female Gi / Blue / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
2-31
Ferdig
Appollonya Ioane
Gracie Barra Hoppers Crossing
Bianca Visser Frontline Australia Seier på submission - 05:45
Male Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
5-31
Ferdig
Brady Hirst
DC AUSTRALIA
Ray Chen Immersion MMA Seier på submission - 01:05