Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-37
Ferdig
Nathan Calingao
SJJA Team
Seier med poeng - 07:00
BENJAMIN TRAN Immersion MMA
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-36
Ferdig
Jason Rose
Melbourne Jiu -Jitsu Academy
James Cattermole DOMINANCE MMA Seier på submission - 03:14
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
5-34
Ferdig
Jason Ng
Australian Elite Team
Lucas Braga DOMINANCE MMA Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-38
Ferdig
Adrian Hart
LEGACY
Seier med poeng - 07:00
Ethan Fitzgerald Limitless MMA
Male Gi / Brown / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-41
Ferdig
Andrew Bui
Australian Elite Team
Seier med poeng - 08:00
DONG HAN Absolute MMA
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-39
Ferdig
Fabio Soares
Carlson Gracie Gold Coast
Seier med poeng - 05:00
Juan Carlos Mascardo De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-39
Ferdig
WILLIAM MCCAMLEY
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 05:31
Lazar Bukarica Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
7-33
Ferdig
Andy Le
Nakama BJJ
Seier på submission - 04:34
SURAJ DHANKHAR Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-40
Ferdig
Daniel Connolly
Australia ASBJJ
Daniel Cruz Cia Paulista Australia Seier med poeng - 06:00
Female Gi / Purple / Adult / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-43
Ferdig
Hayley Morgan
DOMINANCE MMA
Arabella Celine Julian Australian Elite Team Seier på submission - 04:36
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-42
Ferdig
William Beck
XFC - Australian Top Team
Michael Walloscheck Westside BJJ Adelaide Seier på submission - 01:08
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
2-35
Ferdig
Rojhan Collins
Australia ASBJJ
Nicholas Billing Bayside BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-37
Ferdig
Daniel Birsa
Absolute MMA
Seier på submission - 00:40
Jason Rose Melbourne Jiu -Jitsu Academy
Male Gi / Brown / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-38
Ferdig
Jeffrey Musundire
Gracie Barra West Ryde
Seier med poeng - 08:00
Diego Arriagada Australian Elite Team
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
7-34
Ferdig
Sam Jeffrey
Bayside BJJ
Seier med poeng - 06:00
Dale Vista Australian Elite Team
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / -100.5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-41
Ferdig
Daniel Freeman
Australian Elite Team
George Koklanos Australian Elite Team Seier på submission - 01:13
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-38
Ferdig
Joao Teixeira
Absolute MMA
Omar Soufi Australian Elite Team Seier på submission - 03:39
Female Gi / Brown / Master 3 (41+) / -58.5 kg (Feather)
(Saturday)
4-42
Ferdig
Lenka Ucnik
Cia Paulista Australia
Piia Iivonen SJJA Team Seier på submission - 01:15
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
5-35
Ferdig
ALAN BRANDAO
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Gabriel Bischoff Grappling Bros / GFTeam Seier ved dommeravgjørelse - 06:00
Male Gi / Purple / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-34
Ferdig
Matt Roussac
Warrnambool Brazilian Jiu-Jitsu
Seier på submission - 00:49
Warran Hocking SJJA Team
Female Gi / Purple / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
6-36
Ferdig
Melissa Patrick
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 06:15
Francesca Gorman Bayside BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-39
Ferdig
Angus Tonkin
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 07:00
Nathan Calingao SJJA Team
Male Gi / Brown / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
3-44
Ferdig
Ethan Cannon
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 08:00
William Bunn Team Perosh MMA
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
7-37
Ferdig
Scott Dent
DOMINANCE MMA
Zach McKenzie Warrnambool Brazilian Jiu-Jitsu Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-41
Ferdig
Daniel Cruz
Cia Paulista Australia
Brad Thomson DC AUSTRALIA Seier på submission - 04:18
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Saturday)
8-42
Ferdig
Morgan Conley
Australian Elite Team
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Penny Tang DOMINANCE MMA
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
5-37
Ferdig
VINCENT ROGATO
Absolute MMA
Felippe Martins Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Seier på submission - 05:12
Male Gi / Brown / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
3-42
Ferdig
Shehan Seneviratne
Australian Elite Team
Andrew Bui Australian Elite Team Seier på submission - 03:01
Male Gi / Purple / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-40
Ferdig
Adrian Hart
LEGACY
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
8-38
Ferdig
James Cattermole
DOMINANCE MMA
Daniel Birsa Absolute MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Master 4 (46+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
1-45
Ferdig
Glenn Harrower
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Gerald Batty Will Machado - Comp Team
Male Gi / Black / Adult / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
5-40
Ferdig
Alfred Campbell
Galeb BJJ
Seier på submission - 03:02
Hamza Akyurt De Been 100% Jiu Jitsu