Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-13
Ferdig
George Ghebrial
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Isaiah Middleton De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-8
Ferdig
Jayden Jiang
DOMINANCE MMA
Kyle Thomas Bushido Academy Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-14
Ferdig
Majorie Mika Kalaw
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Kiara Adams Cia Paulista Australia
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-12
Ferdig
Ji Yoo (Danny) Kim
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 04:42
Anthony Morris-Ferraro Cia Paulista Australia
Male Gi / White / Adult / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
7-10
Ferdig
Matt Bellett
DC AUSTRALIA
Ed Kitchman Gracie Elite Australia Seier på submission - 00:43
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-13
Ferdig
Andrew Carletti
Limitless MMA
Seier med poeng - 05:00
Samuel Prentner Fortitude Jiu Jitsu
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-15
Ferdig
Tasia McLaughlin-Auora
Bayside BJJ
Mariam Gudaz Immersion MMA Seier på submission - 00:28
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-10
Ferdig
Fikret Jasarevic
Australian Elite Team
Seier med poeng - 05:00
Daniel Emerton Cia Paulista Australia
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94.3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-11
Ferdig
Mario Verescuk
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Aavan Lesser SPECTRUM JIU-JITSU
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-14
Ferdig
Henrik Castillo
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:21
Jun Seop Hwang Cia Paulista Australia
Female Gi / White / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7-14
Ferdig
Ruby Keen-Smith
Absolute MMA
Antonia Erceg DC AUSTRALIA Seier på submission - 03:58
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-14
Ferdig
Christopher Spezza
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 02:28
Michael Donlic DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-11
Ferdig
Sam Carlon
De Been 100% Jiu Jitsu
Jaskaran Singh Australian Elite Team Seier på submission - 00:45
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
7-13
Ferdig
Made Kosala
Australia ASBJJ
Angus Burnet Will Machado - Comp Team Seier på submission - 03:40
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-16
Ferdig
Serena Keegan
Australian Elite Team
Abby Mossop Cia Paulista Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-15
Ferdig
Angus Evans
DOMINANCE MMA
Seier på submission - 00:56
Andrew Carletti Limitless MMA
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
3-17
Ferdig
Majorie Mika Kalaw
DOMINANCE MMA
Mariam Gudaz Immersion MMA Seier på submission - 02:55
Female Gi / White / Adult / -79.3 kg (Heavy)
(Saturday)
6-16
Ferdig
Morgan Conley
Australian Elite Team
Penny Tang DOMINANCE MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
2-17
Ferdig
Rob Trewartha
De Been 100% Jiu Jitsu
Stuart Karner Marcelino Freitas BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-13
Ferdig
Haydon Walls
Bayside BJJ
Seier på submission - 01:24
Tung Dinh DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-12
Ferdig
Gijo Sebastian
Gracie Barra Hoppers Crossing
Azamat Alibekov Australian Elite Team Seier på submission - 03:27
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-15
Ferdig
Marshall Hines
Absolute MMA
Seier med poeng - 05:00
Dongmin Kang GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-17
Ferdig
James McArdle
Limitless MMA
Seier på submission - 03:15
Ben Bush MAROCCOLO ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
6-13
Ferdig
Indiana Joeng
Cia Paulista Australia
Seier på submission - 01:09
Ji Yoo (Danny) Kim Cia Paulista Australia
Female Gi / White / Adult / -53.5 kg (Light feather)
(Saturday)
1-15
Ferdig
Jessica Nguyen
DOMINANCE MMA
Seier på submission - 02:00
Jella Oktaviyari De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-16
Ferdig
Keith Lilburne
Gracie Barra Hoppers Crossing
Samuel Cooper Frontline Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Saturday)
8-13
Ferdig
Ethan Middleton
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:55
Lachlan Atkinson Australian Elite Team
Female Gi / White / Adult / +79.3 kg (Super heavy)
(Saturday)
7-15
Ferdig
Kelly Van Brummelen
Frontline Australia
Ruby Keen-Smith Absolute MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-15
Ferdig
George Ghebrial
DOMINANCE MMA
Seier med poeng - 05:00
Henrik Castillo Australian Elite Team
Male Gi / White / Adult / -88.3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-16
Ferdig
Christopher Spezza
Cia Paulista Australia
Angus Evans DOMINANCE MMA Seier på submission - 01:15
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / +100.5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
3-19
Ferdig
Garry Reilly
DOMINANCE MMA
Bruno Pimenta Cia Paulista Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
1-16
Ferdig
Qun Yi
Australia ASBJJ
Justin Moloney DOMINANCE MMA Seier på submission - 02:12