Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-41
Ferdig
Brad Domek
SJJA Team
Christopher Rodger MYBJJ TEAM Seier med poeng - 04:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-40
Ferdig
Joel Goodman
Alliance BJJ Australia
Seier med poeng - 05:00
Brendan Matheson Gracie Barra Central Coast
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
2-36
Ferdig
Lidia Gubareva
Gracie Barra (Brazil)
Rachel Rutland Wilson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på submission - 01:30
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5 -49
Ferdig
Saiman Bhandari
ROOTS BJJ
Nick Forbes GARAGE JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -47
Ferdig
Steve Kim
Team Perosh MMA
Seier på submission - 04:41
Jason Dooley Gracie Barra Sydney
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -53,5 kg (Light feather)
(Sunday)
4-47
Ferdig
Yeooul Lee
MYBJJ TEAM
Seier på submission - 04:42
Madhura Deshpande Gracie Barra St Peters Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-44
Ferdig
Darren Chism
Team Perosh MMA
Seier på submission - 02:37
Ho Siu ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
8 -48
Ferdig
Dong Hoon Shin
MYBJJ TEAM
Seier med poeng - 04:00
Cameron Wong GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-37
Ferdig
Amy Boshek
Gracie Barra Sydney
Seier med poeng - 05:00
Gabriela La Cava Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -48
Ferdig
Lee Cowan
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Daniel Nivan Alliance BJJ Australia Seier på submission - 03:09
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-45
Ferdig
Mitchell Kay
Gracie Barra St Peters Australia
Seier på submission - 04:45
Dan Cutler Giant Team Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5 -51
Ferdig
Marc Wilson-Sachs
Seier med poeng - 06:00
Michael Mikan GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -40
Ferdig
Vladimir Maljkovic
Gracie Barra Wetherill Park
Galvin Scott Davis ROOTS BJJ Seier på submission - 00:55
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
8 -47
Ferdig
Cobi Jones
Gracie Barra Shellharbour
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Gryffen Cunningham Gracie Barra Carlton
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-45
Ferdig
David Solomovic
ROOTS BJJ
Seier på submission - 01:27
Marcel Batrac Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
8 -49
Ferdig
Nic Anschau
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:27
Youngwoo Kim MYBJJ TEAM
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-38
Ferdig
Ignas Le
ROOTS BJJ
Seier på submission - 03:02
Leeshen Chanique Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
4-50
Ferdig
Arnaud Pascoua
Gracie Barra Carlton
Seier med poeng - 05:00
RICHARD FAIRCLOUGH ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
8 -50
Ferdig
Cobi Jones
Gracie Barra Shellharbour
Dong Hoon Shin MYBJJ TEAM Seier med poeng - 04:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-42
Ferdig
Nathan Ross
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Seier med poeng - 04:00
Christopher Rodger MYBJJ TEAM
Female Gi / White / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
2-37
Ferdig
Rachel Rutland Wilson
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 00:28
Lucy Tedder ROOTS BJJ
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-39
Ferdig
Samuel Young
ROOTS BJJ
David Cristescu BONDI JIU JITSU ACADEMY Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:29
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5 -52
Ferdig
Moon Khan
Gracie Barra Hunter Valley
Sammuel Low MYBJJ TEAM Seier med poeng - 06:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-38
Ferdig
Albert Trinh
Alliance BJJ Australia
Seier med poeng - 05:00
SAMUEL CAYETUNA Gracie Barra St Peters Australia
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -74,0 kg (Middle)
(Sunday)
7 -51
Ferdig
ISAIAH LAZARO
Gracie Barra Sydney
Seier med poeng - 05:00
Nate Robinson LEGACY
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -49
Ferdig
Alexander Barsic
Team Perosh MMA
Steve Kim Team Perosh MMA Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
8 -52
Ferdig
Mobeen Siddique
Gracie Parramatta
Murray Dooley Gracie Barra Sydney Seier på submission - 03:08
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-46
Ferdig
Darren Chism
Team Perosh MMA
Ibrahim Hammoud ORIGEM JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -53,5 kg (Light feather)
(Sunday)
4-48
Ferdig
Akane Maxwell
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 01:47
Yeooul Lee MYBJJ TEAM
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
1-43
Ferdig
Tyler Flior
Gracie Barra
Sean Huang SJJA Team Seier på submission - 00:47
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5 -50
Ferdig
Jackson McRory
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Nick Forbes GARAGE JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
8 -53
Ferdig
Jake O'Neil
Alliance BJJ Australia
Seier med poeng - 05:00
Justin Wong GARAGE JIU-JITSU