Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
2 -25
Ferdig
Fayez De Guise
SJJA Team
Kohki Nakamura AXIS Seier på submission - 00:11
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
2 -27
Ferdig
RUEI-HONG WANG
Hsinchu BJJ
Seier på submission - 00:42
Cooper Schaeche Gracie Barra Hoppers Crossing
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Ferdig
Kyle Mayocchi
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på Walkover
Fillip Rubes Gracie Barra Sydney
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
5 -26
Ferdig
Aviah Hammond
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Aaliyah Thompson Seier på submission - 00:39
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -14
Ferdig
Liam Kurt Magno
Julian Geros EXTREME MMA Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
4 -23
Ferdig
Joey Sokol
EXTREME MMA
BRODIE MAYOCCHI De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 01:43
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Michael De Marco
Team Perosh MMA
Samil Atlihan Australian Elite Team Seier på Walkover - 00:02
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
2 -26
Ferdig
Max Chen
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Kohki Nakamura AXIS
Girls Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
5 -24
Ferdig
TSAI-LING CHIANG
Hsinchu BJJ
Seier på submission - 01:38
Teagan Dao Westside Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
4 -21
Ferdig
Sunny Matheson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Jackson Butchard Gracie Barra Sydney
Girls Gi / Grey Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
5 -28
Ferdig
Tayah Spalding
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:27
Eva Watling Gracie Barra Shellharbour
Male No-Gi / Blue / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -13
Ferdig
Tolga Husmek
(No academy)
Robert Pascoe DC AUSTRALIA Seier med poeng - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6 -12
Ferdig
Arif Yavuz
De Been 100% Jiu Jitsu
Ethan Wilson Will Machado - Comp Team Seier på submission - 03:34
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
Ferdig
Erik Miller
DC AUSTRALIA
Ruben Darchinyan Team Perosh MMA Seier på Walkover
Juvenile Boys Absolute Gi / Blue / Juvenile 1
(Sunday)
1 -9
Ferdig
Kyle Mayocchi
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:36
Jameel Arslanagic Arruda BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
3 -12
Ferdig
Jake Young
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Lucas Bernardo Will Machado - Comp Team Seier med poeng
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -61,0 kg (Feather)
(Sunday)
1 -19
Ferdig
Mustafa Altunbas
Australian Submission Academy
Max Scalise Team Perosh MMA Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:05
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
5 -27
Ferdig
Emily Hill
Brasa CTA
Seier på submission - 01:19
Aaliyah Thompson
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2 -29
Ferdig
Archer White
De Been 100% Jiu Jitsu
Drake Drew The Jiu-Jitsu Studio Darwin Seier med poeng - 03:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -13
Ferdig
Liam Foster
Unity MMA
Seier med poeng - 07:00
Luca Fraraccio DC AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 -11
Ferdig
Stefan Baini
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 00:59
Unknown User De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -15
Ferdig
Julian Geros
EXTREME MMA
Seier på submission - 01:35
Jaymz Godde Will Machado - Comp Team
Girls Gi / Grey Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
5 -29
Ferdig
Jasmin McGovern
SJJA Team
Eva Watling Gracie Barra Shellharbour Seier med poeng - 04:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81,0 kg (Heavy)
(Sunday)
1 -21
Ferdig
WILLIAM MCCAMLEY
De Been 100% Jiu Jitsu
Brandon Law SJJA Team Seier med poeng - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
4 -24
Ferdig
BRODIE MAYOCCHI
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Atahan Bektas Australian Submission Academy
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
6 -13
Ferdig
Joshua O'Donnell
Will Machado - Comp Team
Bart Wadley Seier på submission - 04:18
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
Ferdig
Joshua Rutherford
Seier på Walkover
Mohamed Ali Ouaida Australian Submission Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -17
Ferdig
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 02:30
Aryan Singh Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2 -28
Ferdig
Joshua Rutherford
Jax Gardiner The Jiu-Jitsu Studio Darwin Seier med poeng - 03:00
Girls Gi / White / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
Ferdig
MOUNA OUAIDA
Australian Submission Academy
Charlotte Chapman Limitless MMA Seier på Walkover
Male No-Gi / Blue / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
7 -11
Ferdig
Samuel Marles
De Been 100% Jiu Jitsu
David Jeitany Australian Submission Academy Seier på submission - 00:59
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
4 -25
Ferdig
Nicholas Karahalios
SJJA Team
Flynn May Will Machado - Comp Team Seier på submission - 00:33