Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -34
Ferdig
Olivia Higgins
SJJA Team
Alicia Phair-Tello Gracie Barra Bondi Seier med poeng - 04:00
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
6 -18
Ferdig
Sana Kamal
Gracie Barra Hoppers Crossing
SHAYLAN GELDENHUYS Immersion MMA Seier på submission - 02:43
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
4 -27
Ferdig
Flynn May
Will Machado - Comp Team
Seier med poeng - 04:00
Anton Te Dorsthorst Oliver MMA New Lynn
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -35
Ferdig
Hanna Krause
Nina Maio Marcelino Freitas BJJ Seier på submission - 01:55
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -19
Ferdig
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Seier med poeng - 04:00
Aryan Singh Team Perosh MMA
Male No-Gi / Purple / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Samil Atlihan
Australian Elite Team
Michael De Marco Team Perosh MMA Seier på Walkover
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -16
Ferdig
Joshua O'Donnell
Will Machado - Comp Team
Bart Wadley Australian Elite Team Seier på submission - 02:16
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2 -38
Ferdig
Gabriel Vieira
Cia Paulista Australia
Seier med poeng - 03:00
Cody Killen Australia ASBJJ
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Alexander Tasios
Australia ASBJJ
Seier på Walkover
Samil Atlihan Australian Elite Team
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -37
Ferdig
Milena Drew
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Evelien Weeda SJJA Team Seier på submission - 01:25
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 1 / -66,0 kg (Light)
(Sunday)
1 -20
Ferdig
Jameel Arslanagic
Arruda BJJ
Seier med poeng - 05:00
KEVIN TARIGHAT Brazilian Jiu Jitsu School Australia BJJSA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
4 -30
Ferdig
DYLAN SIMONETTI
Australian Elite Team
Seier med poeng - 04:00
Lachlan Marshall De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
5 -40
Ferdig
Violette Gilbert
De Been 100% Jiu Jitsu
Harper Taylor Gracie Barra St Peters Australia Seier på submission - 00:49
Male Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Bart Wadley
Australian Elite Team
Seier på Walkover
Zack Jorgensen-Price Australian Elite Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -22
Ferdig
Patrick Molloy
GARAGE JIU-JITSU
Seier på submission - 00:23
Samson Barton Gracie Barra (Brazil)
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -36
Ferdig
Alicia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Seier med poeng - 04:00
Nina Maio Marcelino Freitas BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
2 -36
Ferdig
Phoenix Brebner
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 00:50
Jaxsen Di Mieri Will Machado - Comp Team
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Louis Ryan
BRAVOS BJJ
Seier på Walkover
Jack Walton The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Juvenile Boys Absolute No-Gi / White / Juvenile 2
(Sunday)
1 -22
Ferdig
Jacob Chalmers
Unity MMA
Samuel Sands ATOS Australia Seier på submission - 04:40
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
7 -19
Ferdig
Julian Lebdeh
Australian Elite Team
Robert Mendes Resilience Training Centre Seier på submission - 03:36
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
4 -32
Ferdig
Thomas Hayes
Unknown User Absolute MMA Seier med poeng - 06:00
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -15
Ferdig
Ethan Cannon
Just Jiu Jitsu
Seier med poeng - 07:00
Liam Foster Unity MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3 -25
Ferdig
Xavier Whittard
Ortiz Martial Arts Academy
Seier på submission - 03:55
Raphael De Araujo Cia Paulista Australia
Female No-Gi / White / Adult / -61,0 kg (Light)
(Sunday)
6 -20
Ferdig
Sam G
One Purpose BJJ
Seier på submission - 05:00
Stephanie Zindilis Will Machado - Comp Team
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -38
Ferdig
Jayda Golding
Limitless MMA
Seier på submission - 01:25
Milena Drew The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
Ferdig
Ivan Donlic
Will Machado - Comp Team
Seier på Walkover
Ritchie Collins Infinite bjj and mma
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2 -39
Ferdig
Sam Cassaniti
Team Perosh MMA
Seier med poeng - 03:00
William Smith EXTREME MMA
Male No-Gi / Blue / Adult / -97,0 kg (Super heavy)
(Sunday)
7 -17
Ferdig
Harrison Rourke
Gracie Parramatta
Callum Berechree SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 05:42
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
3 -26
Ferdig
Elijah De Araujo
Cia Paulista Australia
Jack Power Seier på submission - 01:50
Juvenile Boys Absolute Gi / Blue / Juvenile 1
(Sunday)
1 -11
Ferdig
Kyle Mayocchi
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
SIMON CHANDRA SJJA Team
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
5 -41
Ferdig
Thalia Miller
Will Machado - Comp Team
Isabel Iivonen SJJA Team Seier på submission - 02:33
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
4 -33
Ferdig
Shayne Chatfield
Caleb McCall Australian Elite Team Seier med poeng - 06:00