Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
5-7
Ferdig
Montagu Soldo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 00:19
Huxlie Fenton
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-10
Ferdig
Isaiah Black
Australian Elite Team
Seier på submission - 00:20
Angus McCulloch Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-12
Ferdig
Titus Hope
BJJ Lotus Club
Abdul El Haouli Seier på submission - 01:13
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-12
Ferdig
Alby Cootes
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier på submission - 01:12
Jemma Parr Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-10
Ferdig
Mackenzie Swain
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Gus Trenham Galeb BJJ Seier med poeng - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-11
Ferdig
Mariah Williams
TA | BYRON BAY
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Seier på submission - 00:33
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
5-8
Ferdig
Noah Pimentel
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Montagu Soldo Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Seier på submission - 01:12
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-10
Ferdig
Rafael Govender
Flow Martial Arts Coolangatta
Eric Mello Gracie Barra Burleigh Heads Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
4-15
Ferdig
Mikaera Te Nahu
Galeb BJJ
Seier med poeng - 03:00
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
6-12
Ferdig
Ethan O’Connell
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
5-5
Ferdig
Kohki Nakamura
Seier med poeng - 04:00
Max McBain Cadoo Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
1-13
Ferdig
Marley Gleaves
Team Lead
Seier med poeng - 04:00
Taylor Harvey Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-13
Ferdig
Arden Ryan
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Seier med poeng - 03:00
Alby Cootes Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-13
Ferdig
Oscar McCulloch
Carlson Gracie Gold Coast
Abdul El Haouli Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-14
Ferdig
Davi Queiroz
Gracie Barra Tweed Heads
Hayato Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 00:17
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
6-11
Ferdig
Julian Gutiérrez
Carlson Gracie Gold Coast
Isaiah Black Australian Elite Team Seier på submission - 01:32
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
1-11
Ferdig
Gus Trenham
Galeb BJJ
Archie Robertson CAZA BJJ Australia Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-15
Ferdig
Natalia Lowe
Gracie Barra Burleigh Heads
Seier med poeng - 03:00
Summer Weiner
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-17
Ferdig
Benjamin Barton-Harvey
LEGACY
Seier på submission - 02:02
Marcel Mushagalisi Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
6-15
Ferdig
Lava Lopez
Team Lead
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-17
Ferdig
Senna Akimoto
Galeb BJJ
Seier med poeng - 03:00
Richie Warner Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
1-14
Ferdig
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 00:16
Eduardo Moraes Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
4-16
Ferdig
Bailey Harvey
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Mikaera Te Nahu Galeb BJJ Seier med poeng - 03:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
5-11
Ferdig
Mikail Tamoz
Seier på submission - 00:26
Lucas Sundstrom Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-14
Ferdig
Olive Williams
LEGACY
Logan Batiste Gracie Barra Noosa Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
6-13
Ferdig
Janu Freysen
Gracie Barra Burleigh Heads
Seier med poeng - 04:00
Ethan O’Connell
Male Absolute Gi / White / Juvenile / +69 kg Heavy Openweight Juvenile
(Sunday)
1-12
Ferdig
Ben Trueman
LEGACY
Cody Millhouse Will Machado - Comp Team Seier på submission - 03:47
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
5-9
Ferdig
Isaiah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 03:04
Harley Spear Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-18
Ferdig
Connor Carbery
Gracie Barra Surfers Paradise
Seier med poeng - 03:00
Marcel Mushagalisi Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-17
Ferdig
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 00:32
Natalia Lowe Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-16
Ferdig
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Seier på submission - 01:08
Keira Ogden SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-12
Ferdig
Nash Davis
Alliance BJJ Australia
Seier på submission - 01:57
Eric Mello Gracie Barra Burleigh Heads