Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Girls No-Gi / Blue / Juvenile / Above 62.5 kg+ (Heavy)
(Sunday)
1-29
Ferdig
Vegas'latina Castle
LEGACY
Seier på submission - 00:28
Zoe Tame Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -46.5kg
(Sunday)
4-42
Ferdig
Unknown User
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier med poeng - 04:00
Connor Cassidy Team Lead
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-37
Ferdig
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 00:24
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Junior III (12yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
2-42
Ferdig
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Seier med poeng - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-39
Ferdig
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 02:11
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -46.5kg
(Sunday)
4-43
Ferdig
Jett Zielski
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Unknown User SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier med poeng - 04:00
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-41
Ferdig
Jorja Sharman
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 01:16
Hillary Edmonds Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-42
Ferdig
Matilda Ho
Galeb BJJ
Seier på submission - 02:05
Ruby Walder Gracie Barra Burleigh Heads
Kids No-Gi / Junior III (12yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
2-43
Ferdig
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Seier med poeng - 04:00
Daniel Budd Australian Elite Team
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-43
Ferdig
Jorja Sharman
Will Machado - Comp Team
Matilda Ho Galeb BJJ Seier på submission - 02:34
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-34
Ferdig
Chè Quaedvlieg
Galeb BJJ
Seier på submission - 01:42
Adam Cook Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-45
Ferdig
Wagner Chrispim Junior
TA | BYRON BAY
ALAN BRANDAO Flow Martial Arts Coolangatta Seier med poeng - 08:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Ferdig
Fernando Varca Thomeu
Gracie Barra Burleigh Heads
Bernardo Fuks Magalhaes Life BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-37
Ferdig
Ryan Goding
BJJ Lotus Club
Adam Herbert Gracie Barra Burleigh Heads Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
4-44
Ferdig
Zachary Cooper
Brazilian Top Team Australia
Seier på submission - 00:00
Brady Spear Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-48
Ferdig
Paul Hodgkinson
Gracie Barra Burleigh Heads
Daniel Hogg LEGACY Seier ved dommeravgjørelse - 04:40
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-31
Ferdig
Ryan Riach
Carlson Gracie Gold Coast
Casey Swan Galeb BJJ Seier med poeng - 06:00
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-32
Ferdig
Marcelo Balthazar
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier med poeng - 05:00
Shane Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-35
Ferdig
STEPHEN GREEN
The Academy of Grounding
Adam Cook Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-45
Ferdig
Nathan Hope
BJJ Lotus Club
Rodrigo Fraga Gracie Barra Surfers Paradise Seier på submission - 02:14
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-48
Ferdig
Oliver Henry
Flow Martial Arts Coolangatta
Daniel Emery De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Ferdig
Gui Dettogni
LEGACY
Felippe Martins Galeb BJJ Seier på Walkover - 00:33
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-33
Ferdig
Diego Queiroz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 03:07
Shane Young Galeb BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-32
Ferdig
Zac Gibson
Carlson Gracie Gold Coast
Rory Matthews De Been 100% Jiu Jitsu Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-49
Ferdig
Jayke Convery
Flow Martial Arts Coolangatta
Seier på submission - 03:24
Robert Pascoe SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-38
Ferdig
Aaron Wheatley
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Ryan Goding BJJ Lotus Club
Female Gi / Purple / Adult / -53,5 kg (Light Feather)
(Sunday)
1-36
Ferdig
Kaela Banney
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Nagisa Tsumadori BJJ Lotus Club Seier med poeng - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-45
Ferdig
Lincoln Peung
BJJ Lotus Club
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 03:40
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-46
Ferdig
Aaron Zevi
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 07:00
Nathan Hope BJJ Lotus Club
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-44
Ferdig
Sean Macfarlane
Galeb BJJ
Seier på submission - 03:40
Erik Van Der Kallen CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-35
Ferdig
Jackson MacDonell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 05:15
Jake McCombe
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-46
Ferdig
Calvin Aston
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier med poeng - 06:00
Ashley Bulmer Galeb BJJ