Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Girls No-Gi / Blue / Juvenile / Above 62.5 kg+ (Heavy)
(Sunday)
1-29
Gotowy
Vegas'latina Castle
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Zoe Tame Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -46.5kg
(Sunday)
4-42
Gotowy
Unknown User
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 04:00
Connor Cassidy Team Lead
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-37
Gotowy
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Junior III (12yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
2-42
Gotowy
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
3-39
Gotowy
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -46.5kg
(Sunday)
4-43
Gotowy
Jett Zielski
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Unknown User SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-41
Gotowy
Jorja Sharman
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Hillary Edmonds Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-42
Gotowy
Matilda Ho
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Ruby Walder Gracie Barra Burleigh Heads
Kids No-Gi / Junior III (12yrs) / Male / -40.5kg
(Sunday)
2-43
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Daniel Budd Australian Elite Team
Kids No-Gi / Teen I (13yrs) / Female / -43.5kg
(Sunday)
3-43
Gotowy
Jorja Sharman
Will Machado - Comp Team
Matilda Ho Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:34
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-34
Gotowy
Chè Quaedvlieg
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Adam Cook Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-45
Gotowy
Wagner Chrispim Junior
TA | BYRON BAY
ALAN BRANDAO Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 08:00
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
1-34
Gotowy
Fernando Varca Thomeu
Gracie Barra Burleigh Heads
Bernardo Fuks Magalhaes Life BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-37
Gotowy
Ryan Goding
BJJ Lotus Club
Adam Herbert Gracie Barra Burleigh Heads Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
4-44
Gotowy
Zachary Cooper
Brazilian Top Team Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:00
Brady Spear Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-48
Gotowy
Paul Hodgkinson
Gracie Barra Burleigh Heads
Daniel Hogg LEGACY Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:40
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-31
Gotowy
Ryan Riach
Carlson Gracie Gold Coast
Casey Swan Galeb BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-32
Gotowy
Marcelo Balthazar
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 05:00
Shane Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-35
Gotowy
STEPHEN GREEN
The Academy of Grounding
Adam Cook Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-45
Gotowy
Nathan Hope
BJJ Lotus Club
Rodrigo Fraga Gracie Barra Surfers Paradise Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-48
Gotowy
Oliver Henry
Flow Martial Arts Coolangatta
Daniel Emery De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Gui Dettogni
LEGACY
Felippe Martins Galeb BJJ Wygrana walkowerem - 00:33
Male Gi / Black / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-33
Gotowy
Diego Queiroz
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Shane Young Galeb BJJ
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-32
Gotowy
Zac Gibson
Carlson Gracie Gold Coast
Rory Matthews De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-49
Gotowy
Jayke Convery
Flow Martial Arts Coolangatta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Robert Pascoe SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-38
Gotowy
Aaron Wheatley
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Ryan Goding BJJ Lotus Club
Female Gi / Purple / Adult / -53,5 kg (Light Feather)
(Sunday)
1-36
Gotowy
Kaela Banney
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Nagisa Tsumadori BJJ Lotus Club Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-45
Gotowy
Lincoln Peung
BJJ Lotus Club
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-46
Gotowy
Aaron Zevi
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 07:00
Nathan Hope BJJ Lotus Club
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-44
Gotowy
Sean Macfarlane
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Erik Van Der Kallen CAZA BJJ Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-35
Gotowy
Jackson MacDonell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:15
Jake McCombe
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-46
Gotowy
Calvin Aston
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 06:00
Ashley Bulmer Galeb BJJ