Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
6-44
Gotowy
Brendon Kuiper
Gracie Barra Surfers Paradise
Joe Bishenden LEGACY Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-51
Gotowy
Jayke Convery
Flow Martial Arts Coolangatta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Timothy Schultz BONDI JIU JITSU ACADEMY
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-53
Gotowy
Jacob Kong
Absolute MMA
Thomas Fogarty Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-38
Gotowy
Liam Christopher Duncan
Carlson Gracie Gold Coast
Max Dettl Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 06:00
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-37
Gotowy
Shane Poppleton
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Diego Queiroz SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 08:05
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-49
Gotowy
Felippe Martins
Galeb BJJ
Kanan Clarke-jones SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-54
Gotowy
Xavier Dyble
DC AUSTRALIA
Vinícius Santos SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
6-45
Gotowy
Steven Dalzell
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Alan Phillips Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-54
Gotowy
Ben Gray
Gracie Barra Surfers Paradise
Joel Ashdown SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:07
Male Gi / White / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-56
Gotowy
Luke Challis
LEGACY
Nathan Laing Gracie Barra Burleigh Heads Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-55
Gotowy
Matt James
Carlson Gracie Gold Coast
Jevahn Prele - Chong SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:40
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
5-42
Gotowy
James Ballantyne
BJJ Lotus Club
Mark Hammer LKJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
6-43
Gotowy
Justin Tullemans
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Iago Pedri Gracie Barra Burleigh Heads
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-56
Gotowy
Bruno Dorensbach
Carlson Gracie Gold Coast
Emmanuel Fallah Galeb BJJ Wygrana na punkty - 07:00
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-44
Gotowy
Renata Fernandes De Camargo
Team Lead
Paula Sanchez Team Lead Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-52
Gotowy
Cassio Fernando Borges Da Costa E Silva
Galeb BJJ
Ramon Stubbs Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:09
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-56
Gotowy
Ryan Hughes
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Syed Karim De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-40
Gotowy
Jacob Cutler
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 06:00
Rory Matthews De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
6-46
Gotowy
Ewerton Moreira
De Been 100% Jiu Jitsu
Milton Nyawata Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-57
Gotowy
Thomas Fogarty
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Joel Ashdown SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-46
Gotowy
Ashley Quinn
Team Lead
Denise Kingi SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-38
Gotowy
Miguel Alencar Flores Junior
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:53
Shane Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
6-49
Gotowy
Vinicius Lopes Xavier
Carlson Gracie Gold Coast
Gary Porter Alliance BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-58
Gotowy
Jevahn Prele - Chong
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:05
Ryan Hughes Galeb BJJ
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-57
Gotowy
Rodrigo Fernando De Paula
Team Lead
Nick Ashton SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 07:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-41
Gotowy
Max Dettl
Alliance BJJ Australia
Jackson MacDonell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Female Gi / White / Master 3 (41+) / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-49
Gotowy
Lise Betts
BJJ Lotus Club
Wygrana na punkty - 05:00
Alesya Rapisarda Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
6-50
Gotowy
Andrew Thomson
LEGACY
Igor FOMIN Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Wygrana na punkty - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-53
Gotowy
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Luca Fraraccio SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light Feather)
(Sunday)
4-60
Gotowy
Tim Bell
Galeb BJJ
Gordon Reale Carlson Gracie Gold Coast Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
5-43
Gotowy
Shane Bradbury
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Tristan Boswell De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-58
Gotowy
Tarik Noah Menzies
The Academy of Grounding
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:32
Josiah Shirindi Galeb BJJ