Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-40
Gotowy
Tristan Le Bherz
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Troy Harding Life BJJ
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-47
Gotowy
Felippe Martins
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 08:00
William Moraes SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / White / Adult / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
1-39
Gotowy
Rebekah Harrison
Gracie Barra Tweed Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:01
Rachael Pascua SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Purple / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-50
Gotowy
Timothy Schultz
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Wygrana na punkty - 07:00
João Vilela Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-36
Gotowy
Casey Swan
Galeb BJJ
Jacob Cutler SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20
Female Gi / White / Master 1 (30+) / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
1-45
Gotowy
Siri Lauluten
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Sarah Farr De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-49
Gotowy
Jake Turner
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:33
Mathew Stubbs Galeb BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
6-36
Gotowy
Chè Quaedvlieg
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:52
Adam Cook Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-33
Gotowy
Liam Christopher Duncan
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Keiran Tyssen DC AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-34
Gotowy
Max Dettl
Alliance BJJ Australia
Wygrana na punkty - 06:00
David Azubel Flow Martial Arts Coolangatta
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-48
Gotowy
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Kanan Clarke-jones SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Female Gi / White / Adult / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
1-40
Gotowy
Alexis Froment
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Rachael Pascua SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
6-39
Gotowy
Adam Herbert
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:31
Aaron Wheatley De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Purple / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
3-47
Gotowy
Rodrigo Fraga
Gracie Barra Surfers Paradise
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Aaron Zevi De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
4-47
Gotowy
WILLIAM MCCAMLEY
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:48
Calvin Aston Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Brown / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-46
Gotowy
Sean Macfarlane
Galeb BJJ
ALAN BRANDAO Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 08:00
Male Gi / Purple / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
3-44
Gotowy
Leslie Williams
Galeb BJJ
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Jeffrey Hawkins Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-35
Gotowy
Marcelo Balthazar
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 05:00
Shane Poppleton Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-37
Gotowy
Rory Matthews
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:51
Pedro Queiroz Gracie Barra Burleigh Heads
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-53
Gotowy
Jean-Claude Bernard
Carlson Gracie Gold Coast
Matheus Bessa Gracie Barra Burleigh Heads Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-51
Gotowy
Aedan Gallivan
Gracie Barra Surfers Paradise
Jacob Kong Absolute MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:19
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
6-41
Gotowy
Justin Tullemans
LEGACY
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:30
Alexander Iftene The Academy of Grounding
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
6-42
Gotowy
Tyler Hope
Carlson Gracie Gold Coast
Iago Pedri Gracie Barra Burleigh Heads Wygrana na punkty - 06:00
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-42
Gotowy
Renata Fernandes De Camargo
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Tiarne Coleman Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-50
Gotowy
Daniel Emery
De Been 100% Jiu Jitsu
Jake Turner Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:02
Female Gi / White / Adult / Above 79,3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
1-41
Gotowy
Rebekah Harrison
Gracie Barra Tweed Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Alexis Froment SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-52
Gotowy
Giovanni Auzino
Carlson Gracie Gold Coast
Shane Quelch Galeb BJJ Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
5-39
Gotowy
Jackson MacDonell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 06:00
Keegan Dixon Galeb BJJ
Male Gi / White / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-50
Gotowy
Harry Watson
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Cassio Fernando Borges Da Costa E Silva Galeb BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
4-52
Gotowy
Brendan Woodley
Gracie Barra Surfers Paradise
Matt James Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 05:24
Female Gi / White / Adult / -79,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-43
Gotowy
Paula Sanchez
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Tiarne Coleman Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Gi / White / Adult / Above 100,5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-51
Gotowy
William Holland
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ramon Stubbs Carlson Gracie Gold Coast Wygrana na punkty - 05:00