Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Gotowy
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Covey McLeod Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
Gotowy
Junayd Black
Australian Elite Team
Katorah-Lea Abednego Atos Jiu-Jitsu Townsville Wygrana walkowerem
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -21kg
(Sunday)
Gotowy
Patrick Mello
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrana walkowerem
Zion Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
Gotowy
Zaxen McInally
LEGACY
Wygrana walkowerem
Willow Laffan Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Nash Davis
Alliance BJJ Australia
Wygrana walkowerem
Charlie Creenaune SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Female / -48.3kg
(Sunday)
Gotowy
Devon Watson
Carlson Gracie Gold Coast
Trisong Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads Wygrana walkowerem
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
Gotowy
Talon Littleboy
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jordy Campbell Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Female / -65kg
(Sunday)
Gotowy
Georgia Frame
Team Lead
Wygrana walkowerem
Lily Robert Team Lead
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
Gotowy
Daniel HUO
One Purpose BJJ
Crue Butler Galeb Brothers BJJ Wygrana walkowerem
Kids No-Gi / Teen II (14yrs) / Male / -37.5kg
(Sunday)
Gotowy
Jordy Campbell
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Talon Littleboy Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / Brown / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Gareth Butler
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Luca Fraraccio SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Felippe Martins
Galeb Brothers BJJ
Wygrana walkowerem
Gareth Butler Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
Gotowy
Max Morley
Gracie Barra Tweed Heads
Devran Cerrah Australian Elite Team Wygrana walkowerem
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Xavier Dyble
DC AUSTRALIA
Wygrana walkowerem
Paul Hodgkinson Gracie Barra Burleigh Heads
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Michael Baker
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kirill Eremenko Gracie Barra Surfers Paradise Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Vikash Singh
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrana walkowerem
Lachlan Robertson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Female Gi / White / Master 2 (36+) / -69 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Jessica Jackson
Gracie Barra Tweed Heads
Agnes Maskalans De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Alisha Ellin
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Thais Marques
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Sandra Hogg
LEGACY
Raina Lonczar Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana walkowerem
Female Gi / Blue / Adult / -74 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Jessica Page
Galeb Brothers BJJ
Wygrana walkowerem
Sandra Hogg LEGACY
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Anneke Simpson
Cadoo Martial Arts
Vegas'latina Castle LEGACY Wygrana walkowerem
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Renee Dunwoodie
Gracie Barra Surfers Paradise
Wygrana walkowerem
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Ivy Alcala
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Brionii Cuskelly Absolute MMA
Female No-Gi / White / Master 1 (30+) / -61.5 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Rebecca Mcculloch
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrana walkowerem
Thais Marques
Female No-Gi / Blue / Adult / -66.5 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Dani Hardy
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrana walkowerem
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Ivy Alcala
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Brionii Cuskelly Absolute MMA
Female Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Giselle Sin
Wygrana walkowerem
Brionii Cuskelly Absolute MMA
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Aaron Zevi
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana walkowerem
Xavier Dyble DC AUSTRALIA
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Hayden Williams
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
David Martinez ATOS Australia Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Blue / Adult / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
Gotowy
Matt James
Carlson Gracie Gold Coast
Jacob Kong Absolute MMA Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Brown / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Luca Fraraccio
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Gareth Butler Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / Brown / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Siraj Soufi
Australian Elite Team
Wygrana walkowerem
Gareth Butler Fight Club Jiu Jitsu Australia