Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
2-94
Gotowy
Jeremy Ryan
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Matt Kearney Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-88
Gotowy
Jay Jay Ioane
Broz Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:29
Jesse Travers Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-83
Gotowy
Jackson MacDonell
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 06:00
Rory Matthews De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-91
Gotowy
Angus Daysh
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Harry Watson SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-90
Gotowy
Chad Burns
Gracie Barra Surfers Paradise
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Alan Sims BJJ Lotus Club
Male No-Gi / White / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-94
Gotowy
Jayden Whiting
Galeb BJJ
Mark Pillinger Galeb BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
6-87
Gotowy
Mathew Stubbs
Galeb BJJ
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 06:00
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-86
Gotowy
Daniel Esselink
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Jayden Broadstock Will Machado - Comp Team Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
4-96
Gotowy
Sam Preston
Alliance BJJ Australia
Chivorn Nim SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-95
Gotowy
Conor Martin
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrana walkowerem
Michael Jarman Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
6-90
Gotowy
Tarik Noah Menzies
The Academy of Grounding
Zen Zincone SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
4-95
Gotowy
Brendan Baker
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Adrian Chacon Fernandez Gracie Barra Burleigh Heads
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-86
Gotowy
Lucas Cumming
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Arjuna Abitbol Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -61.5 kg (Light Feather)
(Sunday)
4-97
Gotowy
Jack Selby
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Jack Dale Team Lead
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-93
Gotowy
David Martinez
ATOS Australia
Wygrana na punkty - 07:00
Timothy Schultz BONDI JIU JITSU ACADEMY
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-87
Gotowy
Lachlan Flesser
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
James Evans Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
6-91
Gotowy
Andrew Campbell
De Been 100% Jiu Jitsu
Bailey Theobald Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
6-89
Gotowy
Joshua Morris
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Luka Lewis
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-97
Gotowy
Tate Nolan
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:12
Conor Martin The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
6-92
Gotowy
James Ewart
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Francis Hoang Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-89
Gotowy
Jayden Broadstock
Will Machado - Comp Team
Wygrana na punkty - 06:00
Caohlan Hills One Purpose BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-89
Gotowy
Maximilian Sharman-Vallant
Carlson Gracie Gold Coast
Luca Tamba Team Lead Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-90
Gotowy
Aaron Wheatley
De Been 100% Jiu Jitsu
Corben Turner Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-91
Gotowy
Elexis Rodger
Broz Martial Arts
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Daniel Crawford Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / Blue / Adult / -61.5 kg (Light Feather)
(Sunday)
4-94
Gotowy
Gordon Reale
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrana na punkty - 06:00
Josh Drury Brazilian Top Team Australia
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-92
Gotowy
Lucas Cumming
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Lachlan Flesser Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-98
Gotowy
Blake Ashby
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Ash Burke Carlson Gracie Team
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
2-95
Gotowy
Liam Rowles
The Academy of Grounding
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:10
Vikash Singh Carlson Gracie Gold Coast
Male No-Gi / White / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
5-93
Gotowy
Luca Tamba
Team Lead
Chad Burns Gracie Barra Surfers Paradise Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Male No-Gi / White / Master 2 (36+) / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-97
Gotowy
Kirk Preston
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Mike Lubans Flow Martial Arts Coolangatta
Male Absolute No-Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-92
Gotowy
Dom Mar Fan
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Josh Tetley Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male No-Gi / White / Adult / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
6-95
Gotowy
Zen Zincone
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Bailey Theobald Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 05:00