Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-22
Gotowy
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-25
Gotowy
Kaia Leong
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 03:00
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
5-16
Gotowy
Elodie Mueller
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Seth Courts Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-26
Gotowy
Kade Zieth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Leonidas Cresswell Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-22
Gotowy
Angus Hope
Steele Zamorski Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -60.5kg
(Sunday)
4-26
Gotowy
Ava Calleja
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:49
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-18
Gotowy
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-21
Gotowy
Hudson Lee
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Cooper Williams LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-24
Gotowy
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Franky Allan Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-24
Gotowy
Gabriel Rodrigues
Gracie Barra Burleigh Heads
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
6-17
Gotowy
Nuala Doyle
Team Lead
Seth Oldknow Alliance BJJ Australia Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-19
Gotowy
Jesse-James Parr
Team Lead
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-27
Gotowy
Nicholas Benney-Montoya
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
1-25
Gotowy
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
2-23
Gotowy
Matilda Ho
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:47
Jorja Sharman Will Machado - Comp Team
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile / -69 kg (Heavy)
(Sunday)
1-21
Gotowy
Zoe Tame
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-28
Gotowy
Daniel HUO
One Purpose BJJ
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-28
Gotowy
Robert Cruickshank
Broz Martial Arts
Jett Zielski Atos Jiu-Jitsu Townsville Wygrana na punkty - 04:00
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
5-20
Gotowy
Olive Williams
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Max McBain Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-20
Gotowy
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:38
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
2-24
Gotowy
Jonathan Blayden
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Satoru Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-23
Gotowy
Cody Millhouse
Will Machado - Comp Team
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Caeleb Webb
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-22
Gotowy
Devran Cerrah
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 04:00
Cooper Williams LEGACY
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-29
Gotowy
Cherith White
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-25
Gotowy
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Kingston Chanthaseng Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
5-21
Gotowy
Archie McGuckin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-30
Gotowy
Jai Cahill
Carlson Gracie Gold Coast
Wygrana na punkty - 03:00
Cherith White
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -37.5kg
(Sunday)
6-24
Gotowy
Isaiah Black
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Charlie Frame Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
1-24
Gotowy
Rush Wilson
LEGACY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Melana Koperu Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-21
Gotowy
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-29
Gotowy
Connor Cassidy
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Daniel Palermo Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -65kg
(Sunday)
2-28
Gotowy
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Kiani Hogg LEGACY