Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-22
Dokončeno
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:49
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-25
Dokončeno
Kaia Leong
Galeb BJJ
Won by points - 03:00
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
5-16
Dokončeno
Elodie Mueller
Galeb BJJ
Won by Submission - 01:40
Seth Courts Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-26
Dokončeno
Kade Zieth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by Submission - 00:53
Leonidas Cresswell Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-22
Dokončeno
Angus Hope
Steele Zamorski Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 01:38
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -60.5kg
(Sunday)
4-26
Dokončeno
Ava Calleja
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Submission - 00:49
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-18
Dokončeno
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by Submission - 00:36
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-21
Dokončeno
Hudson Lee
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Cooper Williams LEGACY Won by Submission - 00:55
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-24
Dokončeno
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Franky Allan Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-24
Dokončeno
Gabriel Rodrigues
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 01:47
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
6-17
Dokončeno
Nuala Doyle
Team Lead
Seth Oldknow Alliance BJJ Australia Won by Decision - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-19
Dokončeno
Jesse-James Parr
Team Lead
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by points - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-27
Dokončeno
Nicholas Benney-Montoya
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 01:55
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
1-25
Dokončeno
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Won by points - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
2-23
Dokončeno
Matilda Ho
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:47
Jorja Sharman Will Machado - Comp Team
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile / -69 kg (Heavy)
(Sunday)
1-21
Dokončeno
Zoe Tame
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Won by points - 05:00
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-28
Dokončeno
Daniel HUO
One Purpose BJJ
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Won by Submission - 00:43
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-28
Dokončeno
Robert Cruickshank
Broz Martial Arts
Jett Zielski Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
5-20
Dokončeno
Olive Williams
LEGACY
Won by Submission - 03:25
Max McBain Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-20
Dokončeno
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 03:38
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
2-24
Dokončeno
Jonathan Blayden
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Satoru Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Won by Submission - 02:39
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-23
Dokončeno
Cody Millhouse
Will Machado - Comp Team
Won by Decision - 05:00
Caeleb Webb
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-22
Dokončeno
Devran Cerrah
Australian Elite Team
Won by points - 04:00
Cooper Williams LEGACY
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-29
Dokončeno
Cherith White
Won by Submission - 00:18
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-25
Dokončeno
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Kingston Chanthaseng Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
5-21
Dokončeno
Archie McGuckin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-30
Dokončeno
Jai Cahill
Carlson Gracie Gold Coast
Won by points - 03:00
Cherith White
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -37.5kg
(Sunday)
6-24
Dokončeno
Isaiah Black
Australian Elite Team
Won by Submission - 00:33
Charlie Frame Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
1-24
Dokončeno
Rush Wilson
LEGACY
Won by Submission - 01:31
Melana Koperu Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-21
Dokončeno
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 02:51
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-29
Dokončeno
Connor Cassidy
Team Lead
Won by Submission - 02:33
Daniel Palermo Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -65kg
(Sunday)
2-28
Dokončeno
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Kiani Hogg LEGACY