Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-22
Završeno
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Pobedio Završnicom - 01:49
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-25
Završeno
Kaia Leong
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 03:00
Milly Chandler CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
5-16
Završeno
Elodie Mueller
Galeb BJJ
Pobedio Završnicom - 01:40
Seth Courts Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-26
Završeno
Kade Zieth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobedio Završnicom - 00:53
Leonidas Cresswell Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-22
Završeno
Angus Hope
Steele Zamorski Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Pobedio Završnicom - 01:38
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -60.5kg
(Sunday)
4-26
Završeno
Ava Calleja
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Pobedio Završnicom - 00:49
Samara Mitchell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-18
Završeno
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobedio Završnicom - 00:36
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-21
Završeno
Hudson Lee
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Cooper Williams LEGACY Pobedio Završnicom - 00:55
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-24
Završeno
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Franky Allan Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-24
Završeno
Gabriel Rodrigues
Gracie Barra Burleigh Heads
Pobedio Završnicom - 01:47
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
6-17
Završeno
Nuala Doyle
Team Lead
Seth Oldknow Alliance BJJ Australia Pobedio Odlukom - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-19
Završeno
Jesse-James Parr
Team Lead
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobeda po poenima - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
4-27
Završeno
Nicholas Benney-Montoya
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 01:55
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
1-25
Završeno
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Daniel Budd Australian Elite Team Pobeda po poenima - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
2-23
Završeno
Matilda Ho
Galeb BJJ
Pobedio Završnicom - 02:47
Jorja Sharman Will Machado - Comp Team
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile / -69 kg (Heavy)
(Sunday)
1-21
Završeno
Zoe Tame
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 05:00
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-28
Završeno
Daniel HUO
One Purpose BJJ
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast Pobedio Završnicom - 00:43
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-28
Završeno
Robert Cruickshank
Broz Martial Arts
Jett Zielski Atos Jiu-Jitsu Townsville Pobeda po poenima - 04:00
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
5-20
Završeno
Olive Williams
LEGACY
Pobedio Završnicom - 03:25
Max McBain Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-20
Završeno
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Pobedio Završnicom - 03:38
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
2-24
Završeno
Jonathan Blayden
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Satoru Schwalger SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 02:39
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-23
Završeno
Cody Millhouse
Will Machado - Comp Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Caeleb Webb
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
2-22
Završeno
Devran Cerrah
Australian Elite Team
Pobeda po poenima - 04:00
Cooper Williams LEGACY
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-29
Završeno
Cherith White
Pobedio Završnicom - 00:18
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
3-25
Završeno
Aaliyah Senaratne
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Kingston Chanthaseng Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Junior I (10yrs) / Mixed / -31.5kg
(Sunday)
5-21
Završeno
Archie McGuckin
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Logan Batiste Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -28.5kg
(Sunday)
4-30
Završeno
Jai Cahill
Carlson Gracie Gold Coast
Pobeda po poenima - 03:00
Cherith White
Kids No-Gi / Junior II (11yrs) / Mixed / -37.5kg
(Sunday)
6-24
Završeno
Isaiah Black
Australian Elite Team
Pobedio Završnicom - 00:33
Charlie Frame Team Lead
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
1-24
Završeno
Rush Wilson
LEGACY
Pobedio Završnicom - 01:31
Melana Koperu Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
6-21
Završeno
Chilli Harel
TA | BYRON BAY
Pobedio Završnicom - 02:51
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
3-29
Završeno
Connor Cassidy
Team Lead
Pobedio Završnicom - 02:33
Daniel Palermo Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -65kg
(Sunday)
2-28
Završeno
Ezlakae Ryder
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Kiani Hogg LEGACY