Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
5-12
Dokončeno
Penny Simpson
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:24
Lucas Sundstrom Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
1-15
Dokončeno
Levi Simpson
Galeb BJJ
Won by points - 04:00
Eduardo Moraes Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-15
Dokončeno
Charlie Till
LEGACY
Olive Williams LEGACY Won by points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-19
Dokončeno
Benjamin Barton-Harvey
LEGACY
Won by Submission - 01:57
Connor Carbery Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-18
Dokončeno
Byron Hornby
Gracie Barra Burleigh Heads
Cha2x H Won by Submission - 00:23
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -42.3kg
(Sunday)
6-14
Dokončeno
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Won by points - 04:00
Janu Freysen Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
5-10
Dokončeno
James Barton-Harvey
LEGACY
Won by points - 04:00
Isaiah Senaratne Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-21
Dokončeno
Memarie Mataki
Galeb BJJ
Mark Radyushin Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Won by points - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
4-20
Dokončeno
Brayden Shaw
Team Lead
Won by points - 04:00
Mica Honda-McBride Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Mixed / -24kg
(Sunday)
2-10
Dokončeno
Zaxen McInally
LEGACY
Won by Submission - 00:16
Jessica Van Gulik Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
6-16
Dokončeno
Nuala Doyle
Team Lead
Won by points - 04:00
Kaileigh Carbery Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
1-17
Dokončeno
Ivan Ho
Galeb BJJ
Daniel Svoboda CAZA BJJ Australia Won by Submission - 01:06
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-18
Dokončeno
Oscar Hope
BJJ Lotus Club
Won by Submission - 02:28
Charles Boyer Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
5-14
Dokončeno
Eloise Croukamp
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Elodie Mueller Galeb BJJ Won by points - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
3-13
Dokončeno
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Won by Submission - 01:16
Nash Davis Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
1-16
Dokončeno
Maverick Turner
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 00:44
Levi Simpson Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Male / -73kg
(Sunday)
4-21
Dokončeno
JAIDEN Fairclough
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Josh Trowbridge Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 02:16
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
1-18
Dokončeno
Phoenix Brebner
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 00:28
Benjamin Williams Checkmat Sunshine Coast
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
3-19
Dokončeno
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Cha2x H Won by Submission - 00:59
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
2-19
Dokončeno
Kai Koryzma
Team Lead
Won by points - 04:00
Matthew Nicholson The Academy of Grounding
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -56.5kg
(Sunday)
6-18
Dokončeno
Heidi Bowie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:33
Maddox Barclay Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Sunday)
4-22
Dokončeno
Sahyo Barsallo
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Won by Submission - 04:00
Ben Bullard Gracie Barra Surfers Paradise
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
5-13
Dokončeno
Mikail Tamoz
Won by Submission - 01:14
Penny Simpson Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
3-20
Dokončeno
Jay J Sharman
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:34
Sam Clarke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
5-15
Dokončeno
Jack Connell
BJJ Lotus Club
Seth Courts Gracie Barra Tweed Heads Won by Submission - 02:13
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Sunday)
6-19
Dokončeno
Michael Kennedy
Broz Martial Arts
Won by points - 04:00
Rowland Brabant LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
3-23
Dokončeno
Josef Bordiss
BJJ Lotus Club
Louis Walder Gracie Barra Burleigh Heads Won by Submission - 02:03
Juvenile Girls Gi / Blue / Juvenile / -69 kg (Heavy)
(Sunday)
1-20
Dokončeno
Vegas'latina Castle
LEGACY
Won by Submission - 00:12
Anneke Simpson Cadoo Martial Arts
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Sunday)
5-17
Dokončeno
Timothy Hillman
Galeb BJJ
Jesse-James Parr Team Lead Won by Submission - 01:56
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-16
Dokončeno
Logan Batiste
Gracie Barra Noosa
Won by points - 04:00
Olive Williams LEGACY
Kids Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -27kg
(Sunday)
4-23
Dokončeno
Gabriel Rodrigues
Gracie Barra Burleigh Heads
Won by Submission - 00:11
Crue Butler Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
1-19
Dokončeno
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY Won by Submission - 03:26