Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-12
Ferdig
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier på submission - 00:23
Rico Liddell Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Sunday)
5-15
Ferdig
Jack Cornell
De Been 100% Jiu Jitsu
Julian Gutiérrez Carlson Gracie Gold Coast Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-16
Ferdig
Taio Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:45
Phoenix Elbeb Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -39.3kg
(Sunday)
2-17
Ferdig
Oscar McCulloch
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Noah Pimentel Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 02:24
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
3-15
Ferdig
Adam Barry
Gracie Barra Noosa
Aiden Gardiner Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Seier på submission - 02:13
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-16
Ferdig
Reilee-Jane Gemmell
Galeb BJJ
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 00:40
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Sunday)
3-14
Ferdig
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier med poeng - 04:00
Santi Cowley CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-20
Ferdig
Laith Hadi
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier med poeng - 03:00
Marshall Freeman Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Female / -69kg
(Sunday)
5-18
Ferdig
Allira Elson
Empire Martial Arts
Seier på submission - 01:50
Indi Poulos SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Female / -56.5kg
(Sunday)
5-20
Ferdig
Tayla Walsh
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Indigo Porter Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
2-18
Ferdig
Jax Mayne
Empire Martial Arts
Seier med poeng - 04:00
Huxlie Fenton
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
3-16
Ferdig
Keira Millar
Team Lead
Seier med poeng - 04:00
Anna Bella Holmes Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
1-18
Ferdig
Taio Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier med poeng - 03:00
Ky McDonald Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -48.3kg
(Sunday)
2-23
Ferdig
Janu Freysen
Gracie Barra Burleigh Heads
Phoenix Perry CAZA BJJ Australia Seier på submission - 00:56
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
4-18
Ferdig
Osella Yangzom
Gracie Barra Burleigh Heads
Seier med poeng - 03:00
Achilles Akauola Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
5-21
Ferdig
Izack Sinclair
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Seier med poeng - 04:00
Isiah Green Gracie Barra Noosa
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
3-19
Ferdig
Melana Koperu
Galeb BJJ
Elana Rosso Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 03:41
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Mixed / -33.2kg
(Sunday)
4-17
Ferdig
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Caique Duff Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier på submission - 00:50
Kids Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
1-21
Ferdig
Levi Murdoch
Galeb BJJ
Seier med poeng - 03:00
Marshall Freeman Galeb BJJ
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
2-16
Ferdig
Ronnie Wallis
Galeb BJJ
Harper Davies Alliance BJJ Australia Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Kids Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Female / -69kg
(Sunday)
5-19
Ferdig
Betty Cornell
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:23
Allira Elson Empire Martial Arts
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -36.2kg
(Sunday)
4-19
Ferdig
Willow Slattery
Gracie Barra Burleigh Heads
Aysha Farrell Gracie Barra Burleigh Heads Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -45.3kg
(Sunday)
3-17
Ferdig
Miu Nakamura
LKJJ
Anna Bella Holmes Galeb BJJ Seier på submission - 00:33
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Mixed / -45.3kg
(Sunday)
2-19
Ferdig
Jack Writer
Gracie Barra Burleigh Heads
Seier med poeng - 04:00
Eli Paris Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
5-23
Ferdig
Michael Kennedy
Tristan Simpson Cadoo Martial Arts Seier på submission - 02:01
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
3-20
Ferdig
Unknown User
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 03:56
Melana Koperu Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Mixed / -48.3kg
(Sunday)
1-24
Ferdig
Thiago Ibanez Malik
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Seier på submission - 02:20
Evan Arnot BJJ Lotus Club
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -56.5kg
(Sunday)
5-22
Ferdig
Izack Sinclair
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Jesse-James Parr Team Lead Seier på submission - 02:00
Kids Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Mixed / -30.2kg
(Sunday)
2-15
Ferdig
Kaito Tamura
Gracie Barra St Peters Australia
Seier med poeng - 03:00
Rhodes Ropati Galeb BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Female / -52.5kg
(Sunday)
4-20
Ferdig
Lava Lopez
Team Lead
Trisong Yangzom Gracie Barra Burleigh Heads Seier med poeng - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -69kg
(Sunday)
5-24
Ferdig
Tristan Simpson
Cadoo Martial Arts
Seier på submission - 01:29
Oliver Ginn The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Sunday)
1-27
Ferdig
Max Poppleton
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Hussein Hadi Fight Club Jiu Jitsu Australia Seier med poeng - 04:00