Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -69,0 kg
(Sunday)
3-14
Gotowy
Jaymelee Stevens
Will Machado - Comp Team
Wygrana na punkty - 04:00
Jayelle Haerewa
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
1-17
Gotowy
Reid Johnson
Joshua McAlindon Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
2-12
Gotowy
Unknown User
De Been 100% Jiu Jitsu
Samson Melody Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
1-20
Gotowy
Ray Thomson
Gracie Barra Mount Lawley
Lochlan Brookes Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / -37,2 kg
(Sunday)
4-15
Gotowy
Saddam Osman
Gracie Barra Mount Lawley
Mitchell Bass De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30 kg
(Sunday)
2-14
Gotowy
Leala Dreghorn
Wygrana na punkty - 03:00
Inaya Davids Gracie Barra Mount Lawley
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
1-22
Gotowy
Kavan Smith
Coringa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Himanish Panchal Will Machado - Comp Team
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 1 / -71,0 kg (Middle)
(Sunday)
3-15
Gotowy
Lachie Phillips
Coringa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:50
Sam Clark BRAVOS BJJ
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
4-16
Gotowy
Kevin Bainbridge
Innovative Brazilian Jiu Jitsu
Zane Lucev Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:27
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
2-17
Gotowy
Connor Hawkins
Will Machado - Comp Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Dillon Lewis GFTeam Australia
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30 kg
(Sunday)
2-15
Gotowy
Nalu Nunes
Coringa Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Leala Dreghorn
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-23
Gotowy
Jordan Bull
Will Machado - Comp Team
HARA ADAMS Coringa Jiu-Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Girls Gi / Yellow - Orange - Green / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-17
Gotowy
Maria Peixoto
Coringa Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Georgina De Kort De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-16
Gotowy
Nikita Tcherkashnev
BRAVOS BJJ
Liam Cavanagh Coringa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Girls Gi / Yellow - Orange - Green / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
2-20
Gotowy
Kate Mccann
GFTeam Australia
Isabel Seivwright Coringa Jiu-Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:29
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,0 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
4-18
Gotowy
Andrew Newlan
Flynn Henke BRAVOS BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior III (12yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
2-18
Gotowy
Chace Krstic
Will Machado - Comp Team
Connor Hawkins Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
1-21
Gotowy
Thomas Johnston
GOIOERE BJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Unknown User Gracie Barra Mount Lawley
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-24
Gotowy
Isaac Cotter
Will Machado - Comp Team
Jordan Bull Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
Gotowy
Cejay Ryan
The Arena MMA
Corey Smith Coringa Jiu-Jitsu Wygrana walkowerem
Girls Gi / Yellow - Orange - Green / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
2-21
Gotowy
Charli Caldieraro
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Kate Mccann GFTeam Australia
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-19
Gotowy
Jamie Jackson
Will Machado - Comp Team
James Sermon GOIOERE BJJ TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
3-13
Gotowy
Kapani Cleave
Gracie Barra Mount Lawley
Wygrana na punkty - 04:00
Tory Harris Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
1-26
Gotowy
Brodi Pimlott
Coringa Jiu-Jitsu
Zane Murray GFTeam Australia Wygrana na punkty - 04:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
4-22
Gotowy
Victor Burnett
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Riley Noonan BRAVOS BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-17
Gotowy
Thomas Jonak
Mach One
Wygrana na punkty - 05:00
Joseph Mikhail BRAVOS BJJ
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Teen I (13yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
1-27
Gotowy
Mak Robertson
GFTeam Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Darcy Narrier Coringa Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -67,0 kg (Feather)
(Sunday)
2-24
Gotowy
Jack Greene
BRAVOS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Clae Jenkin De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
4-20
Gotowy
Kohl Yates
BRAVOS BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Jamie Jackson Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Yellow - Orange - Green / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
1-25
Gotowy
HARA ADAMS
Coringa Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Jordan Bull Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -85,0 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-18
Gotowy
Danny Currie
Coringa Jiu-Jitsu
Wessel Van Tonder BRAVOS BJJ Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,0 kg (Middle)
(Sunday)
4-23
Gotowy
Warren Kezurer
GOIOERE BJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:18
Joshua Browne BRAVOS BJJ