Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -45.3kg
(Saturday)
7-29
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
5-34
Gotowy
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Brendan Novak De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
5-35
Gotowy
Tristan Simpson
Cadoo Martial Arts
Brodie Tulacz De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
4-34
Gotowy
Lara Loqdowns
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Macy Cameron Alliance BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
8-30
Gotowy
Unknown User
Flow Martial Arts Coolangatta
Kaya Sebat Gracie Barra Noosa Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Saturday)
7-33
Gotowy
Jesse-James Parr
Team Lead
Ethan Rodrigues CAZA BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Saturday)
3-30
Gotowy
Michael Kennedy
Wygrana na punkty - 04:00
Nevah Wanoa Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -56.5kg
(Saturday)
1-35
Gotowy
Elana Rosso
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Indigo Porter Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Saturday)
1-32
Gotowy
Daniel Joy
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Jack Cornell De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
4-32
Gotowy
Giovanna De Almeida
One Purpose BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Lily Richards De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60.5kg
(Saturday)
8-34
Gotowy
Lachlan Strong
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Lenyx Laki SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
5-37
Gotowy
Elliott Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:42
Mica Honda-McBride Gracie Barra Tweed Heads
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -39.3kg
(Saturday)
2-26
Gotowy
Joshua Singh
Australian Elite Team
Chechan AL HERSH NEXUS JIU JITSU MELBOURNE Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Saturday)
6-32
Gotowy
Mattia Richardson
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Sunday Blanchard Alliance BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Saturday)
7-32
Gotowy
Jett Zielski
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Codey Toft Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Saturday)
Gotowy
Rama Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
Wygrana walkowerem
Arthur Fidelis LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-24
Gotowy
Jeremy Fogarty
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Julian Gutiérrez Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Saturday)
6-29
Gotowy
Lava Lopez
Team Lead
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:56
Gabby Desch LEGACY
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Saturday)
Gotowy
William Hallam
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana walkowerem
Arthur Fidelis LEGACY
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Saturday)
8-33
Gotowy
Sarah Leadbitter
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 04:00
Eva-Marie Flynn CAZA BJJ Australia
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -42.3kg
(Saturday)
3-27
Gotowy
Rama Barnett
Flow Martial Arts Coolangatta
William Hallam SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
4-35
Gotowy
Unknown User
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Tayla Walsh SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -45.3kg
(Saturday)
7-30
Gotowy
Daniel Budd
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 04:00
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60.5kg
(Saturday)
8-36
Gotowy
Axel Anderson
Team Red Dragon
Kaleb Whitfield De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
4-33
Gotowy
Grace King
Insight Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Giovanna De Almeida One Purpose BJJ
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -48.3kg
(Saturday)
1-36
Gotowy
Zoey Bone
Courage Training Centre
Caitlin Allan Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
2-28
Gotowy
Caden Tucker
Wygrana na punkty - 04:00
Tristan Handby SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
5-36
Gotowy
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Brodie Tulacz De Been 100% Jiu Jitsu
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Saturday)
6-33
Gotowy
Sunday Blanchard
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
Skarlyte Bennett Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Saturday)
3-31
Gotowy
Neo Suzuki
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Nevah Wanoa Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / Above 73kg+
(Saturday)
7-35
Gotowy
Cayden Mercer
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Makani Gray Galeb BJJ Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
5-38
Gotowy
Cooper Pritchard
Team Lead
Ben Moody Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:20