Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -56.5kg
(Saturday)
1-27
Gotowy
Charlotte Put
One Purpose BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Madelynn Strong Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Saturday)
4-26
Gotowy
Jayden Krieger
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Seth Oldknow Alliance BJJ Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
5-29
Gotowy
Kong D. Renzo
Emile Pancirov De Been 100% Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Male / -39.3kg
(Saturday)
2-20
Gotowy
Mikail Tamoz
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Nadan Putinja CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -45.3kg
(Saturday)
7-27
Gotowy
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Phoenix Brebner TA | BYRON BAY
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior II (11yrs) / -52.5kg
(Saturday)
3-26
Gotowy
Kobi McDonald
Gracie Barra Burleigh Heads
Jack Grant Mackay MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -56.5kg
(Saturday)
1-33
Gotowy
Melana Koperu
Galeb BJJ
Elana Rosso Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -56.5kg
(Saturday)
1-28
Gotowy
Amaris Villanueva
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Charlotte Put One Purpose BJJ
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
8-29
Gotowy
Kaya Sebat
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Tayla Ellison Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Saturday)
6-27
Gotowy
Heath Morley
Gracie Barra Tweed Heads
Hussein Hadi Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-23
Gotowy
Luke Tucker
Insight Jiu Jitsu Academy
Julian Gutiérrez Carlson Gracie Gold Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:44
Kids Gi / Female / White - Grey / Junior III (12yrs) / -42.3kg
(Saturday)
7-25
Gotowy
Mali Leach
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Maya Glazer LEGACY
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -69kg
(Saturday)
4-28
Gotowy
Hallie Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Faith Browning CAZA BJJ Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Junior III (12yrs) / -39.3kg
(Saturday)
5-27
Gotowy
Annie French
KaChi BJJ
Mikayla Nguyen Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-22
Gotowy
Kailan Philp
Galeb BJJ
Jeremy Fogarty SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior III (12yrs) / -52.5kg
(Saturday)
4-27
Gotowy
Phoenix Perry
CAZA BJJ Australia
Jayden Krieger Gracie Barra Noosa Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / -45.3kg
(Saturday)
7-28
Gotowy
Daniel Budd
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 04:00
Aydon-Lee Ovseev Gracie Barra Noosa
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Saturday)
1-30
Gotowy
Daniel Joy
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
Joao Felipe Bessa Rodrigues CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
5-32
Gotowy
Satoru Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Timothy Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
3-29
Gotowy
Lewis Tatti
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Linken Langford Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -60.5kg
(Saturday)
7-31
Gotowy
Jett Zielski
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Wygrana na punkty - 04:00
Izack Sinclair Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Male / -65kg
(Saturday)
5-33
Gotowy
William Smith
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Tristan Simpson Cadoo Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Saturday)
6-28
Gotowy
Trisong Yangzom
Gracie Barra Burleigh Heads
Lava Lopez Team Lead Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -69kg
(Saturday)
4-29
Gotowy
Ivy Reber
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Hallie Liddell Gracie Barra Hunter Valley
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
5-31
Gotowy
Emile Pancirov
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Aryan Singh Team Perosh MMA
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Female / -56.5kg
(Saturday)
1-34
Gotowy
Indigo Porter
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:34
Melana Koperu Galeb BJJ
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -69kg
(Saturday)
8-32
Gotowy
Ripeka GOLF
Galeb BJJ
Eva-Marie Flynn CAZA BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -39.3kg
(Saturday)
2-25
Gotowy
Max Stewart
Galeb BJJ
Callum Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
4-31
Gotowy
Lily Richards
De Been 100% Jiu Jitsu
Grace King Insight Jiu Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / Male / -39.3kg
(Saturday)
1-31
Gotowy
Jack Cornell
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:11
Joao Felipe Bessa Rodrigues CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / -69kg
(Saturday)
4-30
Gotowy
Faith Browning
CAZA BJJ Australia
Ivy Reber De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Saturday)
6-30
Gotowy
Ashley Greason
CAZA BJJ Australia
Wygrana na punkty - 04:00
Nina Nicoloso Carlson Gracie Gold Coast