Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile / -65,0 kg (Middle Heavy)
(Saturday)
1-41
Gotowy
Kya Novak
De Been 100% Jiu Jitsu
Grace Smith Wygrana na punkty - 05:00
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
3-34
Gotowy
Samson Barton
Gracie Barra Sydney
Mohammad مجاهد Bekai Australian Elite Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / Above 89,3+ (Ultra Heavy)
(Saturday)
6-39
Gotowy
Ace Driesenaar
Team Lead
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Visic The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Female / -56.5kg
(Saturday)
4-39
Gotowy
Tayla Moore
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Thalia Miller Rio Gyms Jiu-Jitsu
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Saturday)
7-38
Gotowy
Corbin Carpenter
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Tayron Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
2-37
Gotowy
Max Taylor
The Agoge Brazilian Jiu-Jitsu
Oliver Musgrave Martial Arts Queensland / PUMMA Brisbane Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-35
Gotowy
Noah Asman
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Reuben Musgrave Martial Arts Queensland / PUMMA Brisbane
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -79,3 kg (Medium Heavy)
(Saturday)
3-37
Gotowy
Steven Rees
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Lucas Haines Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Kids Gi / Male / White - Grey / Teen II (14yrs) / -45.3kg
(Saturday)
3-40
Gotowy
Jesse Bamford
Gracie Barra Noosa
Duke Williams Temple Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Kids Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Male / -60.5kg
(Saturday)
1-43
Gotowy
Connor Still
Galeb BJJ
Aiden Gardiner Ako Martial Arts Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -73kg
(Saturday)
2-33
Gotowy
David Greenhalgh
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Nate Coulson Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60.5kg
(Saturday)
8-37
Gotowy
Lenyx Laki
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kaleb Whitfield De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:12
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -79,3 kg (Medium Heavy)
(Saturday)
3-38
Gotowy
Caleb Rees
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrana na punkty - 05:00
Jack Metherall Galeb BJJ
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile / -79,3 kg (Medium Heavy)
(Saturday)
7-39
Gotowy
Sam Newsome
CAZA BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:50
Benjamin Hillman Galeb BJJ
Kids Gi / Female / White - Grey / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Saturday)
6-40
Gotowy
Indi Poulos
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Lana Chan Galeb BJJ
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile / Above 69 kg+ (Super Heavy)
(Saturday)
4-42
Gotowy
Anni Holmes
Base Training Centre
Chloe Ferrara Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Wygrana na punkty - 05:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
2-38
Gotowy
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Nicholas Yang SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -52.5kg
(Saturday)
3-36
Gotowy
Mohammad مجاهد Bekai
Australian Elite Team
Wygrana na punkty - 04:00
Kayden Koh CAZA BJJ Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Saturday)
6-37
Gotowy
Noah Melsom
Martial Arts Queensland / PUMMA Brisbane
Billy Ryan Cia Paulista Australia Wygrana na punkty - 05:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Saturday)
2-42
Gotowy
Mia McNeill
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Kaelyn Liddell Gracie Barra Hunter Valley Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Kids Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Male / -45.3kg
(Saturday)
2-36
Gotowy
Devran Cerrah
Australian Elite Team
Noah Asman Alliance BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
2-39
Gotowy
Oliver Musgrave
Martial Arts Queensland / PUMMA Brisbane
Max Vandermeer Alliance BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission)
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -79,3 kg (Medium Heavy)
(Saturday)
3-39
Gotowy
Lucas Haines
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Caleb Rees SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / -52.5kg
(Saturday)
6-41
Gotowy
Rio Culell
LEGACY
Eemil Iivonen SJJA Team Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -64,0 kg (Feather)
(Saturday)
6-38
Gotowy
Hayden Begeda
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Billy Ryan Cia Paulista Australia
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
2-40
Gotowy
Angus Corby
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:22
Chaz Driver Base Gracie Jiu-Jitsu
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
2-41
Gotowy
Max Vandermeer
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Angus Corby Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
3-42
Gotowy
David McGee
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Ashton Symmonds CAZA BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super Heavy)
(Saturday)
2-43
Gotowy
Tom Graham
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 05:00
Mark Just Carlson Gracie Gold Coast
Male Gi / Black / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
4-43
Gotowy
Yago Espindola
Australia ASBJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Renan Hideki Galeb BJJ
Female Gi / Purple / Adult / -53,5 kg (Light Feather)
(Saturday)
1-44
Gotowy
Kaela Banney
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 07:00
Via Delaney Gracie Barra Surfers Paradise
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
3-48
Gotowy
Marvin Ferris
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Ashton Symmonds CAZA BJJ Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24