Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33.2kg
(Saturday)
4-5
Gotowy
Angus Wulff
ATOS Australia
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:46
Liam Gist
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -56.5kg
(Saturday)
8-8
Gotowy
Achilles Akauola
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Leonidas Cresswell Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -21kg
(Saturday)
3-5
Gotowy
Dustin Mills
Galeb BJJ
Wygrana na punkty - 02:00
Elijah Ernest BJJ Lotus Club
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Saturday)
2-11
Gotowy
Saxon Munroe
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Tyson Shen Australian Elite Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-13
Gotowy
Kendrick Hape
Base Gracie Jiu-Jitsu
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
7-10
Gotowy
Ryan Machado
LEGACY
Wygrana na punkty - 03:00
Oliver Crumblin Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
8-9
Gotowy
Pedro Henrique Bessa Rodrigues
CARECA JIU JITSU AUSTRALIA
Stephen Gillett Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
5-14
Gotowy
Tia Anderson
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
1-11
Gotowy
Leo Stewart
Galeb BJJ
Nicolas Gordon Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:56
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-9
Gotowy
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Sean Greason CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
8-11
Gotowy
Hayato Schwalger
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Alexander Sabitov LEGACY
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Saturday)
5-13
Gotowy
Ned Simmonds
Flow Martial Arts Coolangatta
Jed Anderson Team Lead Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
7-11
Gotowy
Oliver Tannock
LEGACY
Oscar Svensen SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Female / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
1-12
Gotowy
Milly Chandler
CAZA BJJ Australia
Cha2x H Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:05
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
8-10
Gotowy
Stephen Gillett
Garra Brazilian Jiu Jitsu Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Karter Nuku Galeb BJJ
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-10
Gotowy
Phoenix Harrigan
Team Lead
Tala Brebner TA | BYRON BAY Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Saturday)
3-15
Gotowy
Dylan Matsuura
Gracie Barra Sydney
Wygrana na punkty - 03:00
Jai Cahill Carlson Gracie Gold Coast
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Saturday)
1-13
Gotowy
Amarina Sebat
Gracie Barra Noosa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Evelyn Croukamp Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Saturday)
4-10
Gotowy
Stevie Rizzo
Team Lead
Wygrana na punkty - 03:00
Luna Okubo Gracie Barra Burleigh Heads
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
7-12
Gotowy
Ryan Machado
LEGACY
Jay J Sharman Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-12
Gotowy
Chase ODMARK
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:54
Kai Pinto SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Saturday)
5-15
Gotowy
Roya McLean
Gracie Barra Surfers Paradise
Summer Weiner SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
8-14
Gotowy
Memarie Mataki
Galeb BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Alexia-lee Bayley Gracie Barra Townsville
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -33.2kg
(Saturday)
4-7
Gotowy
Angus Wulff
ATOS Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Yuri Machado LEGACY
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Saturday)
8-16
Gotowy
Enzo Freire Gobeth
Gracie Barra Noosa
Wygrana na punkty - 03:00
Faris Farhan ATOS Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Saturday)
6-11
Gotowy
Kasch Maunder
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Peter Fleming CAZA BJJ Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Saturday)
2-10
Gotowy
Rafael Govender
Flow Martial Arts Coolangatta
Yan Balladi Flow Martial Arts Coolangatta Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Saturday)
4-12
Gotowy
Aussie Wilson
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Taio Maunder De Been 100% Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Kids Gi / Male / White - Grey / Junior I (10yrs) / -39.3kg
(Saturday)
5-17
Gotowy
Tyler ODMARK
De Been 100% Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Jesper Wulff ATOS Australia
Kids Gi / Male / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -42.3kg
(Saturday)
7-13
Gotowy
Oscar Svensen
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Noah Codrington Gracie Barra Burleigh Heads Wygrana na punkty - 03:00
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Saturday)
4-11
Gotowy
Kahlia-Jayde Schmidt
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:52
Stevie Rizzo Team Lead
Kids Gi / Female / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36.2kg
(Saturday)
3-12
Gotowy
Victoria De Melo
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Arden Barbagallo Flow Martial Arts Coolangatta