Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -35
Gotowy
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Wygrana na punkty - 04:00
Alexander Tosevski Ultimate Jiu Jitsu
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-36
Gotowy
Skyla Lange
Team Lead
Emily Hill GARAGE JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-34
Gotowy
Acacia Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde
Girls Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
5 -30
Gotowy
Sara Abdullah
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 04:00
Hallie Liddell Gracie Barra Hunter Valley
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -38
Gotowy
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
Egor Grachev GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
Gotowy
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Noah Rezende Gracie Barra Sydney Wygrana walkowerem
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-39
Gotowy
Jordan Chow
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20
Riley Salonga Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
Gotowy
Maxim Gueorguiev
Gracie Barra Wollongong
Wygrana walkowerem
Dimitri Apokis Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
4-34
Gotowy
Xavier Mancuso
Gracie Barra Bondi
Wygrana na punkty - 04:00
Kai Andrew Freeman Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
7 -36
Gotowy
Micah Lam
High Rollers
Wygrana na punkty - 01:01
Isaac Chandra Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
2-34
Gotowy
Noah Zahab
Sydney Wrestling Academy
Will Seddon ORIGEM JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
8 -34
Gotowy
Iaroslava Govorukhina
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:53
Meera Bala-Milroy GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -39
Gotowy
Omar Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:30
Jack Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
3-33
Gotowy
Joshua Carcasona
Gracie Botany
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:24
Kobe Harb Team Perosh MMA
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
1-33
Gotowy
Alejandro Mino
Gracie Barra West Ryde
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:08
Gabriel Pantos ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -36
Gotowy
Gideon Van Vuuren
Gracie Barra Sydney
Marcus Mctaggart High Rollers Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -32
Gotowy
Kristof Donald
SJJA Team
Charlie Andronicus SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
1-37
Gotowy
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Wygrana na punkty - 04:00
Madison Kerlatec SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-37
Gotowy
Matilda Reid
Gracie Barra Central Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:08
Skyla Lange Team Lead
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -33
Gotowy
Lucas Chan
SJJA Team
Petar Duric SJJA Team Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 73,0 kg
(Sunday)
3-35
Gotowy
Michael Khan
Ultimate Jiu Jitsu
Arigun Ganbayar Shibusa Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:40
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
Gotowy
Ryan Goodwin
Gracie Barra Orange
Wygrana walkowerem
Oshae Kabbara Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -38
Gotowy
Liam Kurt Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:38
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
8 -32
Gotowy
Lyric Rondo
XXX Fight Academy
Gabriel Wright Ultimate Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -33
Gotowy
Zak Munro
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Maxim Gueorguiev Gracie Barra Wollongong
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-35
Gotowy
Eva Watling
Gracie Barra Shellharbour
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
7 -41
Gotowy
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:09
Keanu Chenne-Martelli SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
3-34
Gotowy
Mohammad مجاهد Bekai
Australian Elite Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Joshua Carcasona Gracie Botany
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
2-35
Gotowy
Adam Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:39
Will Seddon ORIGEM JIU-JITSU
Girls Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
5 -31
Gotowy
Amaris Villanueva
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
Sara Abdullah Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -40
Gotowy
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -36
Gotowy
Jack Lee
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:23
Alexander Tosevski Ultimate Jiu Jitsu