Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
3-36
Gotowy
Ruairi Hughes
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 04:00
Harry Koralis SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
8 -35
Gotowy
Kiara Santos
SJJA Team
Wygrana na punkty - 04:00
Iaroslava Govorukhina SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-38
Gotowy
Emily Hill
GARAGE JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Matilda Reid Gracie Barra Central Coast
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -35
Gotowy
Jack Power
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
Gotowy
Daniil Varlik
SJJA Team
Wygrana walkowerem
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -42
Gotowy
Michael Flegar
SJJA Team
Eli Wong Gracie Barra Central Coast Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:18
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile 1 / +65 kg (Heavy)
(Sunday)
3-37
Gotowy
Cloe Ashton
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Amina Abdullah Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -37
Gotowy
Riley Dodd
Team Perosh MMA
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-40
Gotowy
Dylan McCulloch
IGOR MMA SYDNEY
Joshua Valente Gracie Parramatta Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -34
Gotowy
Charlie Andronicus
SJJA Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Petar Duric SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
2-37
Gotowy
Jasmine Le
Kings Academy Australia
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Lily Cordery Gracie Barra Orange
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -40
Gotowy
Charlie Ajjaka
SJJA Team
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:30
Dominic Riegler GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-41
Gotowy
Carmelo Labbozzetta
St Josephs College Hunters Hill
Mitchell Paul Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -36
Gotowy
Daniel Budd
Australian Elite Team
Tyler Ferguson High Rollers Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -37
Gotowy
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:42
Jack Lee SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-36
Gotowy
Acacia Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
2-38
Gotowy
Max Morrissey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Kieren Lee GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-38
Gotowy
Ayman Jomaa
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Chris Kuncio Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -43
Gotowy
Eamon Darragh
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Suhochev LEGACY
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -39
Gotowy
Jarrod Dominish
St Josephs College Hunters Hill
Benjamin Mosses Grappling Education Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:43
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -39
Gotowy
Liam Kurt Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Daniil Varlik SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:02
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-42
Gotowy
Joshua Seeto
St Josephs College Hunters Hill
Gregory Demkov Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
1-39
Gotowy
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Madison Kerlatec SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -37
Gotowy
Jack Power
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -45
Gotowy
Eli Wong
Gracie Barra Central Coast
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Arthur Mihail GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Gotowy
ELSON OH
Gracie Parramatta
Wygrana walkowerem
Zane Martin Life BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-43
Gotowy
Mitchell Paul
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:28
Manraj Sohal Gracie Barra Wetherill Park
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -41
Gotowy
Jaxon Colman
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 04:00
Liam Durzi Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -38
Gotowy
Tyler Ferguson
High Rollers
Toby Sawert Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:06
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -38
Gotowy
Marcus Mctaggart
High Rollers
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:25
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-39
Gotowy
Tom Sladek
Gracie Miranda
Philippe Azevedo GARAGE JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-41
Gotowy
Bradley Ryan
Ultimate Jiu Jitsu
Jack Davis LEGACY Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:27