Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
3-36
Završeno
Ruairi Hughes
Ultimate Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Harry Koralis SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
8 -35
Završeno
Kiara Santos
SJJA Team
Pobeda po poenima - 04:00
Iaroslava Govorukhina SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-38
Završeno
Emily Hill
GARAGE JIU-JITSU
Pobedio Odlukom - 04:00
Matilda Reid Gracie Barra Central Coast
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -35
Završeno
Jack Power
Pobeda po poenima - 04:00
Unknown User Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
Završeno
Daniil Varlik
SJJA Team
Pobeda bez borbe
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -42
Završeno
Michael Flegar
SJJA Team
Eli Wong Gracie Barra Central Coast Pobedio Završnicom - 03:18
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile 1 / +65 kg (Heavy)
(Sunday)
3-37
Završeno
Cloe Ashton
Ultimate Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Amina Abdullah Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -37
Završeno
Riley Dodd
Team Perosh MMA
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney Pobedio Završnicom - 03:06
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-40
Završeno
Dylan McCulloch
IGOR MMA SYDNEY
Joshua Valente Gracie Parramatta Pobedio Odlukom - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -34
Završeno
Charlie Andronicus
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 00:31
Petar Duric SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
2-37
Završeno
Jasmine Le
Kings Academy Australia
Pobedio Odlukom - 04:00
Lily Cordery Gracie Barra Orange
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -40
Završeno
Charlie Ajjaka
SJJA Team
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 02:30
Dominic Riegler GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-41
Završeno
Carmelo Labbozzetta
St Josephs College Hunters Hill
Mitchell Paul Ultimate Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:03
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -36
Završeno
Daniel Budd
Australian Elite Team
Tyler Ferguson High Rollers Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -37
Završeno
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Pobedio Završnicom - 01:42
Jack Lee SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-36
Završeno
Acacia Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Pobedio Odlukom - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
2-38
Završeno
Max Morrissey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Kieren Lee GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Pobedio Odlukom - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-38
Završeno
Ayman Jomaa
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Pobedio Završnicom - 01:16
Chris Kuncio Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -43
Završeno
Eamon Darragh
Ultimate Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Alex Suhochev LEGACY
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -39
Završeno
Jarrod Dominish
St Josephs College Hunters Hill
Benjamin Mosses Grappling Education Pobedio Završnicom - 03:43
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -39
Završeno
Liam Kurt Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Daniil Varlik SJJA Team Pobedio Završnicom - 03:02
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-42
Završeno
Joshua Seeto
St Josephs College Hunters Hill
Gregory Demkov Ultimate Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 01:26
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
1-39
Završeno
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Pobedio Završnicom - 00:45
Madison Kerlatec SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -37
Završeno
Jack Power
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi Pobedio Završnicom - 02:26
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -45
Završeno
Eli Wong
Gracie Barra Central Coast
Pobedio Završnicom - 01:54
Arthur Mihail GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-43
Završeno
Mitchell Paul
Ultimate Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:28
Manraj Sohal Gracie Barra Wetherill Park
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -41
Završeno
Jaxon Colman
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Pobeda po poenima - 04:00
Liam Durzi Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -38
Završeno
Tyler Ferguson
High Rollers
Toby Sawert Gracie Barra Bondi Pobedio Završnicom - 03:06
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -38
Završeno
Marcus Mctaggart
High Rollers
Pobedio Završnicom - 03:25
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-39
Završeno
Tom Sladek
Gracie Miranda
Philippe Azevedo GARAGE JIU-JITSU Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-41
Završeno
Bradley Ryan
Ultimate Jiu Jitsu
Jack Davis LEGACY Pobedio Završnicom - 04:27