Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -35
Završeno
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Pobeda po poenima - 04:00
Alexander Tosevski Ultimate Jiu Jitsu
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-36
Završeno
Skyla Lange
Team Lead
Emily Hill GARAGE JIU-JITSU Pobedio Završnicom - 01:06
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-34
Završeno
Acacia Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Pobedio Odlukom - 04:00
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde
Girls Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
5 -30
Završeno
Sara Abdullah
Team Perosh MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Hallie Liddell Gracie Barra Hunter Valley
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -38
Završeno
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:25
Egor Grachev GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
Završeno
Damian Iacono
Team Perosh MMA
Noah Rezende Gracie Barra Sydney Pobeda bez borbe
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-39
Završeno
Jordan Chow
Ultimate Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:20
Riley Salonga Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
Završeno
Maxim Gueorguiev
Gracie Barra Wollongong
Pobeda bez borbe
Dimitri Apokis Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
4-34
Završeno
Xavier Mancuso
Gracie Barra Bondi
Pobeda po poenima - 04:00
Kai Andrew Freeman Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
7 -36
Završeno
Micah Lam
High Rollers
Pobeda po poenima - 01:01
Isaac Chandra Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
2-34
Završeno
Noah Zahab
Sydney Wrestling Academy
Will Seddon ORIGEM JIU-JITSU Pobedio Završnicom - 02:43
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
8 -34
Završeno
Iaroslava Govorukhina
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 00:53
Meera Bala-Milroy GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -39
Završeno
Omar Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Pobeda po poenima - 03:30
Jack Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
3-33
Završeno
Joshua Carcasona
Gracie Botany
Pobedio Završnicom - 03:24
Kobe Harb Team Perosh MMA
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
1-33
Završeno
Alejandro Mino
Gracie Barra West Ryde
Pobedio Završnicom - 01:08
Gabriel Pantos ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -36
Završeno
Gideon Van Vuuren
Gracie Barra Sydney
Marcus Mctaggart High Rollers Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -32
Završeno
Kristof Donald
SJJA Team
Charlie Andronicus SJJA Team Pobedio Završnicom - 00:40
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
1-37
Završeno
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Pobeda po poenima - 04:00
Madison Kerlatec SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-37
Završeno
Matilda Reid
Gracie Barra Central Coast
Pobedio Završnicom - 03:08
Skyla Lange Team Lead
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -33
Završeno
Lucas Chan
SJJA Team
Petar Duric SJJA Team Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 73,0 kg
(Sunday)
3-35
Završeno
Michael Khan
Ultimate Jiu Jitsu
Arigun Ganbayar Shibusa Pobedio Završnicom - 00:40
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
Završeno
Ryan Goodwin
Gracie Barra Orange
Pobeda bez borbe
Oshae Kabbara Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -38
Završeno
Liam Kurt Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:38
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Boys Gi / White - Grey / Junior III (12yrs) / under 44.3 kg
(Sunday)
8 -32
Završeno
Lyric Rondo
XXX Fight Academy
Gabriel Wright Ultimate Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -33
Završeno
Zak Munro
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Pobedio Završnicom - 00:41
Maxim Gueorguiev Gracie Barra Wollongong
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-35
Završeno
Eva Watling
Gracie Barra Shellharbour
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -64,0 kg (Feather)
(Sunday)
7 -41
Završeno
Kenay Santos
Pacheco Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 03:09
Keanu Chenne-Martelli SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
3-34
Završeno
Mohammad مجاهد Bekai
Australian Elite Team
Pobedio Završnicom - 00:46
Joshua Carcasona Gracie Botany
Boys Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / under 52.5 kg
(Sunday)
2-35
Završeno
Adam Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Pobedio Završnicom - 03:39
Will Seddon ORIGEM JIU-JITSU
Girls Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Above 60,5 kg
(Sunday)
5 -31
Završeno
Amaris Villanueva
Pobedio Završnicom - 00:27
Sara Abdullah Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
7 -40
Završeno
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 02:09
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -36
Završeno
Jack Lee
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 01:23
Alexander Tosevski Ultimate Jiu Jitsu