Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
3-36
Ferdig
Ruairi Hughes
Ultimate Jiu Jitsu
Seier med poeng - 04:00
Harry Koralis SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen I (13yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
8 -35
Ferdig
Kiara Santos
SJJA Team
Seier med poeng - 04:00
Iaroslava Govorukhina SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 60,5 kg
(Sunday)
4-38
Ferdig
Emily Hill
GARAGE JIU-JITSU
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Matilda Reid Gracie Barra Central Coast
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -35
Ferdig
Jack Power
Seier med poeng - 04:00
Unknown User Gracie Barra Sydney
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
Ferdig
Daniil Varlik
SJJA Team
Seier på Walkover
Jonah Dub Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -42
Ferdig
Michael Flegar
SJJA Team
Eli Wong Gracie Barra Central Coast Seier på submission - 03:18
Juvenile Girls Gi / White / Juvenile 1 / +65 kg (Heavy)
(Sunday)
3-37
Ferdig
Cloe Ashton
Ultimate Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Amina Abdullah Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -37
Ferdig
Riley Dodd
Team Perosh MMA
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney Seier på submission - 03:06
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-40
Ferdig
Dylan McCulloch
IGOR MMA SYDNEY
Joshua Valente Gracie Parramatta Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior III (12yrs) / Under 56,5 kg
(Sunday)
5 -34
Ferdig
Charlie Andronicus
SJJA Team
Seier på submission - 00:31
Petar Duric SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
2-37
Ferdig
Jasmine Le
Kings Academy Australia
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Lily Cordery Gracie Barra Orange
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -40
Ferdig
Charlie Ajjaka
SJJA Team
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 02:30
Dominic Riegler GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-41
Ferdig
Carmelo Labbozzetta
St Josephs College Hunters Hill
Mitchell Paul Ultimate Jiu Jitsu Seier på submission - 02:03
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -36
Ferdig
Daniel Budd
Australian Elite Team
Tyler Ferguson High Rollers Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Sunday)
6 -37
Ferdig
Kai Grossman
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 01:42
Jack Lee SJJA Team
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / Under 65,0 kg
(Sunday)
1-36
Ferdig
Acacia Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Gabriella Mino Gracie Barra West Ryde Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
2-38
Ferdig
Max Morrissey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Kieren Lee GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
3-38
Ferdig
Ayman Jomaa
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 01:16
Chris Kuncio Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -43
Ferdig
Eamon Darragh
Ultimate Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Alex Suhochev LEGACY
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -69,0 kg (Light)
(Sunday)
8 -39
Ferdig
Jarrod Dominish
St Josephs College Hunters Hill
Benjamin Mosses Grappling Education Seier på submission - 03:43
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -39
Ferdig
Liam Kurt Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Daniil Varlik SJJA Team Seier på submission - 03:02
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-42
Ferdig
Joshua Seeto
St Josephs College Hunters Hill
Gregory Demkov Ultimate Jiu Jitsu Seier på submission - 01:26
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Under 52.5 kg
(Sunday)
1-39
Ferdig
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Seier på submission - 00:45
Madison Kerlatec SJJA Team
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -37
Ferdig
Jack Power
Eric Fridlis Gracie Barra Bondi Seier på submission - 02:26
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -45
Ferdig
Eli Wong
Gracie Barra Central Coast
Seier på submission - 01:54
Arthur Mihail GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Ferdig
ELSON OH
Gracie Parramatta
Seier på Walkover
Zane Martin Life BJJ
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-43
Ferdig
Mitchell Paul
Ultimate Jiu Jitsu
Seier på submission - 03:28
Manraj Sohal Gracie Barra Wetherill Park
Boys Gi / White - Grey / Teen II (14yrs) / Under 69,0 kg
(Sunday)
6 -41
Ferdig
Jaxon Colman
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier med poeng - 04:00
Liam Durzi Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
5 -38
Ferdig
Tyler Ferguson
High Rollers
Toby Sawert Gracie Barra Bondi Seier på submission - 03:06
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
8 -38
Ferdig
Marcus Mctaggart
High Rollers
Seier på submission - 03:25
Gideon Van Vuuren Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-39
Ferdig
Tom Sladek
Gracie Miranda
Philippe Azevedo GARAGE JIU-JITSU Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
2-41
Ferdig
Bradley Ryan
Ultimate Jiu Jitsu
Jack Davis LEGACY Seier på submission - 04:27