Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey - Yellow / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
4-15
Окончено
Edie BROUGHTON
Alexis Mortimer Gracie Barra Central Coast Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Mighty Mite III (6yrs) / -25 kg
(Sunday)
1-9
Окончено
Ayla Hopwood
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Will Fullilove SJJA Won by points - 02:00
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3-16
Окончено
Leo England
Gracie Barra Bondi
Toby Sawert Won by Submission - 02:41
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-16
Окончено
Tawa-Inka Campos
Ortiz Martial Arts Academy
Won by points - 03:00
Benjamin Perry Gracie Humaita
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-16
Окончено
Addison Del Rosario
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Won by points - 03:00
Gavriel Rothschild Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-20
Окончено
Jason Abedin
Team Perosh MMA
Ioannis Savas Grappling Education Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-13
Окончено
Tijana Mccarthy
Gracie Barra
Madison Clarke Gracie Humaita Won by Submission - 00:50
Juvenile Boys Gi / White / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5-8
Окончено
Joel Gaal
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Daniel Younes Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
2-19
Окончено
Tyler Ferguson
Gracie Humaita
Won by Decision - 03:00
Jordan Hopwood Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
6-12
Окончено
Hayden Locklin Ferguson
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:53
Finn Gibson SJJA
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-18
Окончено
Xavier Gabbe
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Submission - 00:27
Billy Snowden Gracie Barra
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
Окончено
Esme Rowling
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Won by Walkover
Natasha Iacono Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
4-16
Окончено
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:02
Achilles Bakis GRACIE BARRA (USA)
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-17
Окончено
Addison Del Rosario
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Rhylen Chau Gracie Barra St Peters Australia Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
2-20
Окончено
Artem Semenov
Grappling Bros / GFTeam
ZION VAN DE MORTEL Gracie Barra (Brazil) Won by points - 03:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-22
Окончено
Sione Veikoso
Gracie Humaita
Won by points - 05:00
Steve McGee Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
4-17
Окончено
Marc Gabriel Roquid
Gracie Barra (Brazil)
Won by Submission - 01:36
Tolga Vasfi Team Perosh MMA
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 1 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5-12
Окончено
Deklan Hewett
Gracie Barra
Fillip Rubes Gracie Barra Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior III (12yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
6-16
Окончено
Charlotte Gibson
SJJA
Won by points - 04:00
Gabriella Mino GRACIE BARRA BH
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-20
Окончено
Dimitri Apokis
ROOTS BJJ
Leander Gagliardi BONDI JIU JITSU ACADEMY Won by Submission - 01:45
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-14
Окончено
India Risby
Gracie Barra
Won by Submission - 00:46
Madison Clarke Gracie Humaita
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -30,20 kg
(Sunday)
2-17
Окончено
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Won by Submission - 02:10
Tawa-Inka Campos Ortiz Martial Arts Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-19
Окончено
Rhylen Chau
Gracie Barra St Peters Australia
Xavier Gabbe Gracie Barra St Peters Australia Won by Submission - 01:15
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-19
Окончено
Firdaus Hidayat
Team Norton BJJ
Reece Brewer Gracie Barra Won by points - 05:00
Girls Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
6-18
Окончено
Missy Cayuqueo
Gracie Humaita
Won by Submission - 02:53
Madison Kerlatec Carlson Gracie
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-21
Окончено
Leander Gagliardi
BONDI JIU JITSU ACADEMY
Won by points - 03:00
Noah Rawlings Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
6-19
Окончено
Kaelyn Liddell
Gracie Barra
Won by Submission - 03:37
Brianna Riley Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5-16
Окончено
Alexander Rawcliffe
Team Perosh MMA
YongBeom KIM Gracie Barra Won by Submission - 03:54
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Sunday)
4-18
Окончено
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Marc Gabriel Roquid Gracie Barra (Brazil) Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
1-22
Окончено
Jordan Rawlings
Ribeiro Jiu-Jitsu - Australia
Won by Submission - 02:02
Marlon Gagliardi BONDI JIU JITSU ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
3-23
Окончено
Tim Booth
Gracie Barra St Peters Australia
Joel Knight Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 02:13