Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-10
Završeno
Enzo Hauschild Damiani
Life BJJ
Pobedio Završnicom - 00:11
Kobie James Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-8
Završeno
Amaris Villanueva
Pobedio Završnicom - 00:27
Evelina Nilsson De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
Završeno
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Pobeda bez borbe
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-6
Završeno
Noah Brownlie
Epicbjj Canberra
Kobe Harb Team Perosh MMA Pobedio Završnicom - 00:19
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-13
Završeno
Martin Dudley
Team Perosh MMA
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
6-10
Završeno
Mason Price
Team Perosh MMA
Levi Knight Team Perosh MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-9
Završeno
Aryan Aggarwal
Pobedio Završnicom - 01:01
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-10
Završeno
Tegan Cross
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:50
Hamish Strauss
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-7
Završeno
Izac Andjal
Team Perosh MMA
Pobeda po poenima - 04:00
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
4-12
Završeno
Matilda Iivonen
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 00:12
Tia Jamieson-Pate Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
Završeno
Harper O'Brien
Pobeda bez borbe
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-13
Završeno
Savanna Andjal
Team Perosh MMA
Aaliyah Knight Team Perosh MMA Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-15
Završeno
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:34
Tāne Pycroft Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-11
Završeno
Hallie Liddell
Eloise Snell Team Perosh MMA Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-9
Završeno
Leonardo Argote
Chave De Ouro
Pobeda po poenima - 03:00
Bailey Dunn Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-11
Završeno
Fouad Kahla
High Rollers
Pobedio Završnicom - 00:51
Enzo Hauschild Damiani Life BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-14
Završeno
Tyler Ferguson
High Rollers
Pobeda po poenima - 04:00
Nate Riley SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-8
Završeno
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 03:06
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-14
Završeno
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:14
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-15
Završeno
Noah Vella
SJJA Team
Pobeda po poenima - 03:00
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-16
Završeno
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:41
Jet Paterson Life BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-8
Završeno
Odin McGregor
Grappling Bros / GFTeam
Pobeda po poenima - 00:16
Malakai Knight Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-9
Završeno
Helyn Field
Team Perosh MMA
Amaris Villanueva Pobedio Završnicom - 00:13
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
5-11
Završeno
Jonah Dub
Gracie Barra Bondi
Pobedio Završnicom - 00:13
Eli Kemp Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-15
Završeno
Gage Churchill
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 01:10
Shane Passmore Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-19
Završeno
Marshall Evans
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 00:37
Alex Flis Epicbjj Canberra
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-12
Završeno
Ava Jamieson-Pate
Team Perosh MMA
Hallie Liddell Pobedio Završnicom - 00:48
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-9
Završeno
Omar Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Pobeda po poenima - 04:00
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-11
Završeno
James O'Connor
Redback BJJ Academy
Pobedio Završnicom - 01:06
Enzo Severac Epicbjj Canberra
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-17
Završeno
Tāne Pycroft
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 01:08
Jet Paterson Life BJJ
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-13
Završeno
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Pobedio Završnicom - 01:41
Harper O'Brien
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
3-14
Završeno
Flynn Galea
SJJA Team
Zane Martin Life BJJ Pobeda po poenima - 05:00