Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-10
已完成
Enzo Hauschild Damiani
Life BJJ
Won by Submission - 00:11
Kobie James Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-8
已完成
Amaris Villanueva
Won by Submission - 00:27
Evelina Nilsson De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
已完成
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Won by Walkover
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-6
已完成
Noah Brownlie
Epicbjj Canberra
Kobe Harb Team Perosh MMA Won by Submission - 00:19
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-13
已完成
Martin Dudley
Team Perosh MMA
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam Won by points - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
6-10
已完成
Mason Price
Team Perosh MMA
Levi Knight Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-9
已完成
Aryan Aggarwal
Won by Submission - 01:01
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-10
已完成
Tegan Cross
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:50
Hamish Strauss
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-7
已完成
Izac Andjal
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
4-12
已完成
Matilda Iivonen
SJJA Team
Won by Submission - 00:12
Tia Jamieson-Pate Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
已完成
Harper O'Brien
Won by Walkover
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-13
已完成
Savanna Andjal
Team Perosh MMA
Aaliyah Knight Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-15
已完成
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:34
Tāne Pycroft Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-11
已完成
Hallie Liddell
Eloise Snell Team Perosh MMA Won by points - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-9
已完成
Leonardo Argote
Chave De Ouro
Won by points - 03:00
Bailey Dunn Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-11
已完成
Fouad Kahla
High Rollers
Won by Submission - 00:51
Enzo Hauschild Damiani Life BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-14
已完成
Tyler Ferguson
High Rollers
Won by points - 04:00
Nate Riley SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-8
已完成
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Won by Submission - 03:06
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-14
已完成
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:14
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-15
已完成
Noah Vella
SJJA Team
Won by points - 03:00
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-16
已完成
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:41
Jet Paterson Life BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-8
已完成
Odin McGregor
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 00:16
Malakai Knight Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-9
已完成
Helyn Field
Team Perosh MMA
Amaris Villanueva Won by Submission - 00:13
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
5-11
已完成
Jonah Dub
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 00:13
Eli Kemp Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-15
已完成
Gage Churchill
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:10
Shane Passmore Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-19
已完成
Marshall Evans
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 00:37
Alex Flis Epicbjj Canberra
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-12
已完成
Ava Jamieson-Pate
Team Perosh MMA
Hallie Liddell Won by Submission - 00:48
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-9
已完成
Omar Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 04:00
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-11
已完成
James O'Connor
Redback BJJ Academy
Won by Submission - 01:06
Enzo Severac Epicbjj Canberra
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-17
已完成
Tāne Pycroft
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:08
Jet Paterson Life BJJ
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-13
已完成
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 01:41
Harper O'Brien
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
3-14
已完成
Flynn Galea
SJJA Team
Zane Martin Life BJJ Won by points - 05:00